Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 900: | Linia 900: | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Aleksander Mysiak | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Aleksander Mysiak]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | |align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | ||
Linia 1456: | Linia 1456: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Erwin Bujara]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Erwin Bujara]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | |||
|align="center"|towarzyski | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Stroniarz]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | |align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1521: | Linia 1526: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1972-11-05 Cracovia - KS Chełmek 9:0]] | |align="center"|[[1972-11-05 Cracovia - KS Chełmek 9:0]] | ||
|align="center"|kr. liga okr. | |align="center"|kr. liga okr. | ||
Linia 1536: | Linia 1541: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1973-08-26 Szczakowianka Szczakowa - Cracovia 0:6]] | |align="center"|[[1973-08-26 Szczakowianka Szczakowa - Cracovia 0:6]] | ||
|align="center"|kr. liga okr. gr. I | |align="center"|kr. liga okr. gr. I | ||
Linia 1607: | Linia 1612: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marek Orzeł]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marek Orzeł]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1989 | |align="center"|[[1989 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1652: | Linia 1657: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zdzisław Janik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zdzisław Janik]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2000 | |align="center"|[[2000 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1688: | Linia 1693: | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2004-06-02 Cracovia - ŁKS Łódź 4:1]] | |align="center"|[[2004-06-02 Cracovia - ŁKS Łódź 4:1]] | ||
|align="center"|II liga | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Przytuła]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[2004-06-11 Cracovia - Szczakowianka Jaworzno 8:1]] | |||
|align="center"|II liga | |align="center"|II liga | ||
|- | |- | ||
Linia 1697: | Linia 1707: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Szczoczarz]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Szczoczarz]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2005 | |align="center"|[[2005 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|[[2006 | |align="center"|[[2006 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Moskała]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[2007-05-22 Cracovia - Górnik Łęczna 5:0]] | |||
|align="center"|Orange Ekstraklasa | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Bojarski]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Bojarski]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2008 | |align="center"|[[2008 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1727: | Linia 1742: | ||
|align="left"|{{Flaga|NED}} [[Koen van der Biezen]] | |align="left"|{{Flaga|NED}} [[Koen van der Biezen]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2011-09-14 Cracovia - Cracovia ME 8:0]] | |align="center"|[[2011-09-14 Cracovia - Cracovia (ME) 8:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Budziński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Budziński]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2015 | |align="center"|[[2015 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1742: | Linia 1757: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2018 | |align="center"|[[2018 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1770: | Linia 1785: | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|} | |} | ||
===Zobacz także=== | |||
*[[Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia II]] | |||
{{Statystyka}} | {{Statystyka}} | ||
[[Kategoria:Cracovia]] | [[Kategoria:Cracovia]] |
Aktualna wersja na dzień 19:53, 27 sie 2024
Zestawienie strzelców hat-tricków
Zobacz także
Statystyki Cracovii
w oficjalnych rozgrywkach: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie • Jubileuszowe mecze |
w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie |
derbowe: |
Cracovia w liczbach • Dwucyfrówki • Klubowe rekordy • Mecze międzynarodowe • Liczba meczów • Mecze według dat • Sezon po sezonie • Spis rozgrywek • Spis rywali • Spis sezonów • Sukcesy