Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 19 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 31: | Linia 31: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|AUT}} [[Richard Singer]] | |align="left"|{{Flaga|AUT}} [[Richard Singer]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1910-04-04 Cracovia - Slavia Morawska Ostrawa 10:0]] | |align="center"|[[1910-04-04 Cracovia - Slavia Morawska Ostrawa 10:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 86: | Linia 86: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Poznański]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Poznański]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1911-09-10 Cracovia - Lechia Lwów 7:0]] | |align="center"|[[1911-09-10 Cracovia - Lechia Lwów 7:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 141: | Linia 141: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1917-06-10 Cracovia - 1 p.p. Legionów Polskich 5:1]] | |align="center"|[[1917-06-10 Cracovia - 1 p.p. Legionów Polskich 5:1]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 166: | Linia 166: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1917-08-05 Cracovia - 3 p.p. Legionów Polskich 7:1]] | |align="center"|[[1917-08-05 Cracovia - 3 p.p. Legionów Polskich 7:1]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 201: | Linia 201: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1918-08-25 Czarni Lwów - Cracovia 0:7]] | |align="center"|[[1918-08-25 Czarni Lwów - Cracovia 0:7]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 221: | Linia 221: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Mielech]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Mielech]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1918-09-29 Cracovia - RKS Kraków 8:0]] | |align="center"|[[1918-09-29 Cracovia - RKS Kraków 8:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 471: | Linia 471: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Kotapka]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Kotapka]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1921-05-29 Polonia Warszawa - Cracovia 0:6]] | |align="center"|[[1921-05-29 Polonia Warszawa - Cracovia 0:6]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 481: | Linia 481: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Reyman]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Reyman]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1921-06-25 Cracovia - Makkabi Kraków 5:0]] | |align="center"|[[1921-06-25 Cracovia - Makkabi Kraków 5:0]] | ||
|align="center"|kr. klasa A | |align="center"|kr. klasa A | ||
Linia 531: | Linia 531: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|align="center"|[[1922-05-08 Lechia Lwów - Cracovia 0:11]] | |align="center"|[[1922-05-08 Lechia Lwów - Cracovia 0:11]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zygmunt Chruściński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zygmunt Chruściński]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1922-06-18 Sturm Bielsko - Cracovia 0:6]] | |align="center"|[[1922-06-18 Sturm Bielsko - Cracovia 0:6]] | ||
|align="center"|kr. klasa A | |align="center"|kr. klasa A | ||
Linia 551: | Linia 551: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zygmunt Chruściński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zygmunt Chruściński]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1922-07-29 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 2:8]] | |align="center"|[[1922-07-29 Ruch Wielkie Hajduki - Cracovia 2:8]] | ||
|align="center"|MP gr. płd. | |align="center"|MP gr. płd. | ||
Linia 711: | Linia 711: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1927-04-03 Tarnovia Tarnów - Cracovia 1:9]] | |align="center"|[[1927-04-03 Tarnovia Tarnów - Cracovia 1:9]] | ||
|align="center"|kr. klasa A | |align="center"|kr. klasa A | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1927-04-10 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:1]] | |align="center"|[[1927-04-10 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:1]] | ||
|align="center"|kr. klasa A | |align="center"|kr. klasa A | ||
Linia 776: | Linia 776: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Edward Suchoń]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Edward Suchoń]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1929-08-25 Cracovia - Śląsk Świętochłowice 6:2]] | |align="center"|[[1929-08-25 Cracovia - Śląsk Świętochłowice 6:2]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 791: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1929-11-01 Cracovia - Czarni Lwów 8:0]] | |align="center"|[[1929-11-01 Cracovia - Czarni Lwów 8:0]] | ||
|align="center"|Liga | |align="center"|Liga | ||
Linia 896: | Linia 896: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Walerian Kisieliński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Walerian Kisieliński]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | |align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[ | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Aleksander Mysiak]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | |align="center"|[[1934-01-21 Cracovia - Stadion Królewska Huta 8:1]] | ||
Linia 916: | Linia 916: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1934-11-18 Cracovia - Polonia Warszawa 5:0]] | |align="center"|[[1934-11-18 Cracovia - Polonia Warszawa 5:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 946: | Linia 946: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Malczyk]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Malczyk]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1936-03-01 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:4]] | |align="center"|[[1936-03-01 Cracovia - Zwierzyniecki Kraków 6:4]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 981: | Linia 976: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Karol Kossok]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1936-08-09 Cracovia - RKS Hajduki 13:0]] | |align="center"|[[1936-08-09 Cracovia - RKS Hajduki 13:0]] | ||
|align="center"|baraże o Ligę gr. III | |align="center"|baraże o Ligę gr. III | ||
Linia 987: | Linia 982: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|[[1936-08-09 Cracovia - RKS Hajduki 13:0]] | |||
|align="center"|baraże o Ligę gr. III | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Strąk-Szeliga]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1936-08-09 Cracovia - RKS Hajduki 13:0]] | |align="center"|[[1936-08-09 Cracovia - RKS Hajduki 13:0]] | ||
|align="center"|baraże o Ligę gr. III | |align="center"|baraże o Ligę gr. III | ||
Linia 1001: | Linia 1001: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stępień]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stępień]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1936-08-23 Cracovia - Pogoń Stryj 11:0]] | |align="center"|[[1936-08-23 Cracovia - Pogoń Stryj 11:0]] | ||
|align="center"| | |align="center"|baraże o Ligę gr. III | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stępień]] | ||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1936-12-06 Cracovia - Garbarnia Kraków 7:6]] | |||
|align="center"|towarzyski | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1936-12-06 Cracovia - Garbarnia Kraków 7:6]] | |align="center"|[[1936-12-06 Cracovia - Garbarnia Kraków 7:6]] | ||
Linia 1026: | Linia 1031: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1937-08-22 Cracovia - Flota Gdynia 9:0]] | |align="center"|[[1937-08-22 Cracovia - Flota Gdynia 9:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1051: | Linia 1056: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bronisław Młynarek]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bronisław Młynarek]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1939-02-19 Cracovia - PPW Katowice 4:0]] | |align="center"|[[1939-02-19 Cracovia - PPW Katowice 4:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1061: | Linia 1066: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | ||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1939-03-05 Cracovia - Warta Zawiercie 16:0]] | |||
|align="center"|towarzyski | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Adolf Myszkowski]] | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1939-03-05 Cracovia - Warta Zawiercie 16:0]] | |align="center"|[[1939-03-05 Cracovia - Warta Zawiercie 16:0]] | ||
Linia 1086: | Linia 1096: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szeliga]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szeliga]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1939-07-22 Skra Częstochowa - Cracovia 3:7]] | |align="center"|[[1939-07-22 Skra Częstochowa - Cracovia 3:7]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1130: | Linia 1140: | ||
|align="center"|el. do kr. Klasy A gr. I | |align="center"|el. do kr. Klasy A gr. I | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} | |align="left"|{{Flaga|POL}} Przetocki | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1945-09-02 Cracovia - Skawinka Skawina 7:0]] | |align="center"|[[1945-09-02 Cracovia - Skawinka Skawina 7:0]] | ||
|align="center"|el. do kr. Klasy A gr. I | |align="center"|el. do kr. Klasy A gr. I | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} | |align="left"|{{Flaga|POL}} Petrosi | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1945-09-30 Cracovia - KS Zabrze 10:0]] | |align="center"|[[1945-09-30 Cracovia - KS Zabrze 10:0]] | ||
Linia 1161: | Linia 1171: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Major]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Major]] | ||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1946-04-14 Cracovia - Prokocim Kraków 7:1]] | |||
|align="center"|kr. klasa A gr. II | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szeliga]] | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1946-04-14 Cracovia - Prokocim Kraków 7:1]] | |align="center"|[[1946-04-14 Cracovia - Prokocim Kraków 7:1]] | ||
Linia 1167: | Linia 1182: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Bobula]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Bobula]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1946-05-19 Resovia | |align="center"|[[1946-05-19 Resovia - Cracovia 1:5]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1286: | Linia 1301: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1949-02-20 Cracovia - Płaszowianka Kraków 9:0]] | |align="center"|[[1949-02-20 Cracovia - Płaszowianka Kraków 9:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1301: | Linia 1316: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|align="center"|[[1951-05-03 Stal Bielsko - Ogniwo MPK Kraków 3:8]] | |align="center"|[[1951-05-03 Stal Bielsko - Ogniwo MPK Kraków 3:8]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1401: | Linia 1416: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Edward Kasprzyk]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Edward Kasprzyk]] | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1959-07-04 Cracovia - Unia Lublin 5:0]] | |align="center"|[[1959-07-04 Cracovia - Unia Lublin 5:0]] | ||
|align="center"|I liga | |align="center"|I liga | ||
Linia 1441: | Linia 1456: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Erwin Bujara]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Erwin Bujara]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | |||
|align="center"|towarzyski | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Stroniarz]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | |align="center"|[[1963-03-10 Cracovia - Czarni Kraków 9:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
Linia 1506: | Linia 1526: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1972-11-05 Cracovia - KS Chełmek 9:0]] | |align="center"|[[1972-11-05 Cracovia - KS Chełmek 9:0]] | ||
|align="center"|kr. liga okr. | |align="center"|kr. liga okr. | ||
Linia 1521: | Linia 1541: | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|[[1973-08-26 Szczakowianka Szczakowa - Cracovia 0:6]] | |align="center"|[[1973-08-26 Szczakowianka Szczakowa - Cracovia 0:6]] | ||
|align="center"|kr. liga okr. gr. I | |align="center"|kr. liga okr. gr. I | ||
Linia 1592: | Linia 1612: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marek Orzeł]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marek Orzeł]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[1989 | |align="center"|[[1989 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1637: | Linia 1657: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zdzisław Janik]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zdzisław Janik]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2000 | |align="center"|[[2000 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1673: | Linia 1693: | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2004-06-02 Cracovia - ŁKS Łódź 4:1]] | |align="center"|[[2004-06-02 Cracovia - ŁKS Łódź 4:1]] | ||
|align="center"|II liga | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Przytuła]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[2004-06-11 Cracovia - Szczakowianka Jaworzno 8:1]] | |||
|align="center"|II liga | |align="center"|II liga | ||
|- | |- | ||
Linia 1682: | Linia 1707: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Szczoczarz]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Szczoczarz]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2005 | |align="center"|[[2005 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|[[2006 | |align="center"|[[2006 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Moskała]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[2007-05-22 Cracovia - Górnik Łęczna 5:0]] | |||
|align="center"|Orange Ekstraklasa | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Bojarski]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Bojarski]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2008 | |align="center"|[[2008 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1712: | Linia 1742: | ||
|align="left"|{{Flaga|NED}} [[Koen van der Biezen]] | |align="left"|{{Flaga|NED}} [[Koen van der Biezen]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2011-09-14 Cracovia - Cracovia ME 8:0]] | |align="center"|[[2011-09-14 Cracovia - Cracovia (ME) 8:0]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Budziński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Budziński]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2015 | |align="center"|[[2015 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1727: | Linia 1757: | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|[[2018 | |align="center"|[[2018 Trening Noworoczny]] | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|- | |- | ||
Linia 1755: | Linia 1785: | ||
|align="center"|towarzyski | |align="center"|towarzyski | ||
|} | |} | ||
===Zobacz także=== | |||
*[[Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia II]] | |||
{{Statystyka}} | {{Statystyka}} | ||
[[Kategoria:Cracovia]] | [[Kategoria:Cracovia]] |
Aktualna wersja na dzień 19:53, 27 sie 2024
Zestawienie strzelców hat-tricków
Zobacz także
Statystyki Cracovii
w oficjalnych rozgrywkach: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie • Jubileuszowe mecze |
w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie |
derbowe: |
Cracovia w liczbach • Dwucyfrówki • Klubowe rekordy • Mecze międzynarodowe • Liczba meczów • Mecze według dat • Sezon po sezonie • Spis rozgrywek • Spis rywali • Spis sezonów • Sukcesy