Królowie strzelców Cracovii: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
! liczba goli | ! liczba goli | ||
! sezon | ! sezon | ||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1906]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stoeger]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stoeger]] | ||
Linia 38: | Linia 41: | ||
|align="center"|17 | |align="center"|17 | ||
|align="center"|[[1914]] | |align="center"|[[1914]] | ||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1915]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | ||
Linia 86: | Linia 93: | ||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
|align="center"|[[1926]] | |align="center"|[[1926]] | ||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1927]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ludwik Gintel]] | ||
Linia 134: | Linia 145: | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|[[1939]] | |align="center"|[[1939]] | ||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1940]] | |||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1941]] | |||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1943]] | |||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1944]] | |||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1945]] | |||
|- | |||
|align="left"|b.d. | |||
|align="center"|b.d. | |||
|align="center"|[[1946]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Szewczyk]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Szewczyk]] | ||
Linia 510: | Linia 545: | ||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
|align="center"|[[2023/24]] | |align="center"|[[2023/24]] | ||
|} | |||
===Zobacz także=== | |||
*[[Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia]] | |||
*[[Zestawienie strzelców hat-tricków Cracovia II]] | |||
{{Statystyka}} | |||
[[Kategoria:Cracovia]] |
Aktualna wersja na dzień 19:00, 1 paź 2024
Zobacz także
Statystyki Cracovii
w oficjalnych rozgrywkach: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie • Jubileuszowe mecze |
w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie |
derbowe: |
Cracovia w liczbach • Dwucyfrówki • Klubowe rekordy • Mecze międzynarodowe • Liczba meczów • Mecze według dat • Sezon po sezonie • Spis rozgrywek • Spis rywali • Spis sezonów • Sukcesy