Królowie strzelców Cracovii: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 98: | Linia 98: | ||
|align="center"|24 | |align="center"|24 | ||
|align="center"|[[1930]] | |align="center"|[[1930]] | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kubiński]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1931]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kubiński]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kubiński]] | ||
Linia 110: | Linia 114: | ||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
|align="center"|[[1934]] | |align="center"|[[1934]] | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[1936]] | |||
|- | |- | ||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | |align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Korbas]] | ||
Linia 182: | Linia 190: | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|[[1959]] | |align="center"|[[1959]] | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Herbert Manowski]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1960]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Edward Pietrasiński]] | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|[[1961]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Hausner]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1962]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Hausner]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[1962/63]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Kowalik]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[1963/64]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Kowalik]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|[[1964/65]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Kowalik]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|[[1965/66]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Hausner]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[1966/67]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Stroniarz]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1967/68]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Zuśka]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1967/68]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Stroniarz]] | |||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|[[1968/69]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Sarnat]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[1969/70]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Satława]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1970/71]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Sitek]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1970/71]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Zamojdzik]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1971/72]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Zamojdzik]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1972/73]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1972/73]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[1973/74]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Sputo]] | |||
|align="center"|23 | |||
|align="center"|[[1974/75]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Macała]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|[[1975/76]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Macała]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[1976/77]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bujak]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[1976/77]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Mieczysław Grzesiak]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[1976/77]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bujak]] | |||
|align="center"|18 | |||
|align="center"|[[1977/78]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bujak]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1978/79]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Konieczny]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1978/79]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Andrzej Wójtowicz]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1978/79]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bujak]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[1979/80]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bujak]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[1980/81]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Błachno]] | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|[[1981/82]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Cezary Tobollik]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1982/83]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Janikowski]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1983/84]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Leszek Brzeziński]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1984/85]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marek Graba]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1984/85]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Damian Nurkowski]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|[[1984/85]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Dariusz Kasperek]] | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|[[1985/86]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Dariusz Kasperek]] | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|[[1986/87]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Mateusz Jelonek]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1987/88]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bargieł]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1988/89]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Bargieł]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1989/90]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Duda]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1990/91]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Arkadiusz Kubik]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1990/91]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Owca]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1990/91]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Arkadiusz Kubik]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1991/92]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Hermaniuk]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[1992/93]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Gruszka]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1993/94]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Hermaniuk]] | |||
|align="center"|17 | |||
|align="center"|[[1994/95]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marcin Hrapkowicz]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[1995/96]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Zegarek]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[1996/97]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Zegarek]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1997/98]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Prokop]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[1997/98]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Zegarek]] | |||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|[[1998/99]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Księżyc]] | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|[[1999/00]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Paweł Zegarek]] | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|[[2000/01]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Łukasz Hermaniuk]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[2001/02]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Wojciech Ankowski]] | |||
|align="center"|23 | |||
|align="center"|[[2002/03]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | |||
|align="center"|19 | |||
|align="center"|[[2003/04]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | |||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|[[2004/05]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Bania]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[2005/06]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Moskała]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|[[2006/07]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Kamil Witkowski]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[2007/08]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Dariusz Pawlusiński]] | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|[[2008/09]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Radosław Matusiak]] | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|[[2009/10]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|BDI}} [[Saidi Ntibazonkiza]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[2010/11]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|MDA}} [[Aleksandr Suvorov]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[2010/11]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bartosz Ślusarski]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[2010/11]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|NED}} [[Koen van der Biezen]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[2011/12]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|MNE}} [[Vladimir Boljević]] | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|[[2012/13]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Dawid Nowak]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[2013/14]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|BDI}} [[Saidi Ntibazonkiza]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[2013/14]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|LVA}} [[Deniss Rakels]] | |||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|[[2014/15]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|LVA}} [[Deniss Rakels]] | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|[[2015/16]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|[[2016/17]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Krzysztof Piątek]] | |||
|align="center"|21 | |||
|align="center"|[[2017/18]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|ESP}} [[Airam Cabrera]] | |||
|align="center"|14 | |||
|align="center"|[[2018/19]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POR}} [[Rafael Lopes]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|[[2019/20]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|NED}} [[Pelle van Amersfoort]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[2020/21]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|NED}} [[Pelle van Amersfoort]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[2021/22]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Michał Rakoczy]] | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|[[2022/23]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|FIN}} [[Benjamin Källman]] | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|[[2023/24]] |