2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Herb_Cracovia II


pilka_ico
IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II) , 26 kolejka
stadion przy ul.Wielickiej, niedziela, 5 maja 2013

Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie

3
:
3

(1:1)



Herb_Orzeł Piaski Wielkie


Skład:
Perdijić
Struna(46' Czernecki)
Duszyk
Żołądź
Kuligowski
Maciej Zieliński
Kapustka (85' Kurleto)
Steblecki (46' Krasuski )
Szewczyk
Michał Zieliński (55' Bufnal)
Kłusek

Ustawienie:
4-3-3

Sędzia: Wojciech Curyło z Krakowa
Widzów: 250

bramki Bramki
Michał Zieliński (14')

Kłusek (49')
Michał Zieliński (52')
1-0
1:1
2:1
3:1
3:2
3:3

Czyżowski (37')


Sieradzki (61')
Gołoś (90')
zolte_kartki Żółte kartki
Duszyk
Bufnal
Ciepły
czerwone_kartki Czerwone kartki
Załęga (74')
Skład:
Szymacha
Radwański
Ciepły
Załęga
Zygmunt (46' Adamczyk)
Kubera
Mróz
Petho
Czyżowski (90+1' Chachlowski)
Gołoś
Sieradzki

Ustawienie:
4-4-2
Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2013-05-04 Cracovia - Kolejarz Stróże 2:2

2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3
2013-05-05 Korona Kielce (U-18) - Cracovia (U-18) 1:3



Opis meczu

"Sześć goli w meczu rezerw" -
Cracovia.pl

Sześć goli w meczu rezerw

Rezerwy Cracovii zremisowały dziś 3:3 w spotkaniu 26. kolejki IV ligi. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Stanisława Owcy był Orzeł Piaski Wielkie.

W zespole wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny „Pasów", w tym m.in. Matko Perdijić w bramce, Bruno Żołądź, Andraž Struna, Sebastian Steblecki, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Kapustka, Michał Zieliński, czy Kamil Kłusek. I to właśnie ci dwaj ostatni wpisywali się na listę strzelców - dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobył Zieliński, jedno trafienie dołożył Kłusek.

Rezerwy Cracovii były w dzisiejszym meczu lepszym zespołem od swojego rywala, szwankowała jednak skuteczność. Zabrakło także koncentracji w końcówce meczu, kiedy to goście doprowadzili do wyrównania.
DG
Źródło: Cracovia.pl 5 maja 2013 [1]


"Rezerwy: Dwie bramki Michała Zielińskiego" -
Terazpasy.pl

Rezerwy: Dwie bramki Michała Zielińskiego

W meczu 26. kolejki małopolskiej IV ligi rezerwy Cracovii zremisowały na własnym boisku z Orłem Piaski Wielkie. Dwie bramki dla Cracovii strzelił Michał Zieliński, a jedną Kamil Kłusek.
TP!
Źródło: Terazpasy.pl 5 maja 2013 [2]


"Rezerwy „Pasów” remisują 3-3 z Orłem" -
SportoweTempo.pl

Rezerwy „Pasów” remisują 3-3 z Orłem

"Pasy" wzmocnione piłkarzami z kadry pierwszej drużyny (Perdijić, Żołądź, Struna, Steblecki, Michał Zieliński, Kłusek) rozpoczęły z dużym rozmachem i osiagnęły przewagę. Szanse stworzyli jednak w początkowych minutach goście - dwa razy po rogach strzelali Gołoś i Załęga, a w 13 minucie po podaniu Kubery uderzał Czyżowski, ale Perdijić nie dał się zaskoczyć. To się szybko zemściło - Michał Zieliński pobiegł niemal od połowy boiska, a że nikt go nie atakował, więc oddał strzał z 18 metrów i trafił przy słupku.

Piaszczanie w 34 minucie mogli pokusić się o wyrównanie, lecz Gołoś nie skorzystał z prezentu defensorów i posłał futbolówkę obok słupka. To jednak zachęciło gości do ataku i szybko przyniosło efekt. Kubera wywalczył piłkę i zagrał do Gołosia, a ten uruchomił na prawej stronie Sieradzkiego. Były gracz Stali Sanok dośrodkował na dłuższy słupek i Czyżowski trafił do pustej bramki. Po chwili szybki Gołoś znów przeciął podanie rywali i wypuścił Zygmunta; lewy obrońca Orła strzelił minimalnie niecelnie. Tuż przed przerwą Michał Zieliński nie trafił z pięciu metrów i trudno zrozumieć, dlaczego tak się stało. Po przerwie Cracovia potrzebowała trzech minut, aby zdobyć dwa gole. Najpierw nie wybił piłki Petho i Kłusek z bliska - po odbiciu się futbolówki od słupka - podwyższył rezultat, a później Michał Zieliński - po podaniu Krasuskiego - minął bramkarza i skierował piłkę do siatki. Orzeł się nie poddawał i stosunkowo szybko złapał kontakt po kolejnym błędzie w defensywie "Pasów". Czyżowski poradził sobie z Czerneckim i choć piłkę zdołał odbić Perdijić, to po dobitce Sieradzkiego futbolówka po rękach golkipera wtoczyła się za linię bramkową. Oba zespoły dążyły do wygranej, stąd kolejne okazje. W 71 minucie - po dośrodkowaniu Petho z wolnego - Czyżowski z bliska nie trafił w bramkę. Trzy minuty później stoper gości - Załęga - powinien wybić piłkę; nie uczynił tego i po próbie minięcia Szewczyka musiał się ratować faulem, a konsekwencją tego czerwona kartka.

W końcówce grający w przewadze gospodarze powinni rozstrzygnąć losy potyczki. Popędzili w trójkę (Kłusek, Szewczyk, Krasuski) na Radwańskiego i ku rozpaczy szkoleniowców Kłusek strzelił wysoko ponad poprzeczką. To kosztowało "Pasy" bardzo dużo. Odpowiedź Gołosia, który wygrał pojedynek jeden na jeden, dała wyrównanie, a ten sam piłkarz w doliczonym czasie znów stanął przed golkiperem i strzelił mało precyzyjnie.
(AnGo)
Źródło: SportoweTempo.pl 5 maja 2013 [3]


Mecze sezonu 2012/13 (Cracovia II)