2014-06-08 Ruch Chorzów (U-18) - Cracovia (U-18) 0:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz | gospodarz =Ruch Chorzów (U-18) | gosc =Cracovia (U-18) | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | etap = 1/4 finału | sezon =2013/14 | rozgrywki = CLJ finał | dzien = 8 | miesiac = 6 |…")

|                        sklad_gosc =
|                        sklad_gosc = Kobyłka <br>Klimczyk (55' Kapera)<br> Barczuk<br>Bartosz<br> Moskal <br> Dudek<br> Panek<br> Gala <br> Ropski (80' Ceglarz)<br> Piątek (70' Kiebzak)<br> Szewczyk (85' Szymczak)
|                Skan =
|      Tytul_artykulu = Półfinał Mistrzostw Polski dla Cracovii!
|              Autor =
|              Tresc =
Zawodnicy trenera Pawła Zegarka wygrali w Chorzowie rewanżowy mecz z Ruchem i tym samym awansowali do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.
Na starcie w lepszej sytuacji, dzieki wygranej z Ruchem u siebie 2:1, znajdował się zespół "Pasów".

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych - samo południe i pełne słońce, mecz stał na bardzo dobrym poziomie sportowym. W obu drużynach widać było ogromną wolę walki.

W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali kilku sytuacji, po których mogła paść bramka. Niezawodna okazała się obrona i bramkarz "Pasów".

Kilka minut przed końcem pierwszej połowy do bramki napastnik Cracovii Paweł Piątek, dając swojemu zespołowi prowadzenie 1:0.

Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany piłkarz Ruchu, tak więc gospodarze większość meczu grali w osłabieniu.

Zwycięstwo przypieczętował w 89. minucie Eryk Ceglarz (na zdjęciu), który wszedł na boisko zaledwie 9 minut wcześniej.

RUCH CHORZÓW - CRACOVIA 0:2 (0:1)

Bramki dla "Pasów" strzelili: 43. Piątek, 89. Ceglarz