2014-06-07 Cracovia II - Niwa Nowa Wieś 0:3

2014-06-08 Ruch Chorzów (U-18) - Cracovia (U-18) 0:2

"Juniorzy młodsi kończą udaną rundę porażką z Resovią" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi kończą udaną rundę porażką z Resovią

Podopieczni Tomasza Bernasa przegrali u siebie 2:6 z Resovią. Był to ostatni mecz juniorów młodszych w tym sezonie.

Drużyna Tomasza Bernasa w dzisiejszym spotkaniu z Resovią wystąpiła w okrojonym składzie, co sam trener tłumaczy - Musieliśmy wspomóc kilkoma zawodnikami rezerwy Cracovii występujące w 4. lidze oraz drużynę juniorów starszych, która zakwalifikowała się do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. Sami nie graliśmy dzisiaj o stawkę, więc było to konieczne.

Do przerwy Resovia prowadziła na boisku przy ulicy Wielickiej już 4:1. Jedyną bramkę dla "Pasów" zdobył w 37. minucie Surma z rzutu karnego. Druga połowa spotkania była dla nas lepsza niż pierwsza - mówi trener. - Bramkę zdobył w 58. minucie Leśniak, ale przeciwnicy zdążyli trafić do naszej siatki jeszcze dwa razy.

Do Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych awansowaliśmy w zimie. Uważam, że ta runda była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Jeszcze w przedostatnim meczu z Hutnikiem Nowa Huta mieliśmy szansę na wygranie tej ligi. Dwa ostatnie mecze jednak przegraliśmy i szkoda, że te wyniki będą rzutować na cały nasz dobry sezon - podsumował trener Bernas.

CRACOVIA - RESOVIA 2:6 (1:4)

Bramki dla Cracovii: 37. Surma (karny), 58. Leśniak