Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2013-10-19 Zieleńczanka Zielonki - Cracovia II 1:3

2013-10-20 Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2
2013-10-20 Poprad Muszyna (U-17) – Cracovia (U-17) 1:2

"Juniorzy starsi remisują w Rzeszowie" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi remisują w Rzeszowie

Juniorzy starsi Cracovii prowadzeni przez trenera Pawła Zegarka zremisowali w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:1.

Spotkanie było wyrównane, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, ale do przerwy bramki nie padły. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale w 65. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Stali, który rzeszowianie zamienili na gola.

Cracovia dążyła do wyrównania i ta sztuka udała się na cztery minuty przed końcem, gdy bramkarza gospodarzy pokonał Mariusz Panek.

CLJ: STAL RZESZÓW - CRACOVIA 1 : 1 (0 : 0)

Bramka dla „Pasów": Panek 86.

Cracovia: Kobyłka - Mielcarek, Moskal, Bartosz, Słowiak - Dobosz, Szewczyk, Szymczak - Panek, Ropski (70. Kowalówka), Surma (73. Chmielowski).

Trener Paweł Zegarek: - Stal nastawiła się generalnie na grę defensywną, my zaś konstruowaliśmy akcje, często od swojego bramkarza. Stworzyliśmy trzy, cztery sytuacje, z których wykorzystaliśmy jedną. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym. Muszę pochwalić chłopaków za walkę i determinację. Przegrywaliśmy 0:1, ale potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Stal w tym sezonie jeszcze nie przegrała.
Źródło: cracovia.pl 20 października 2013 [1]