Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2013-10-19 Zieleńczanka Zielonki - Cracovia II 1:3

2013-10-20 Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2
2013-10-20 Stal Rzeszów (U-18) – Cracovia (U-18) 1:1

"Wygrana juniorów młodszych w Muszynie" -
cracovia.pl

Wygrana juniorów młodszych w Muszynie

Juniorzy młodsi Cracovii prowadzeni przez trenera Tomasza Bernasa wygrali w Muszynie z miejscowym Popradem.

Juniorzy młodsi Cracovii prowadzeni przez trenera Tomasza Bernasa wygrali w Muszynie z miejscowym Popradem. Spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla Cracovii, bowiem już od 3. minuty przegrywała 0:1 po indywidualnym błędzie jednego z graczy „Pasów".

Na szczęście później Cracovia potrafiła dojść do głosu i w 25. minucie Przemysław Czubaj pokonał miejscowego bramkarza. Co więcej, tuż przed przerwą drugiego gola dla „Pasów" zdobył Szymon Kiebzak.

Jak się później okazało, więcej bramek już nie padło.

MLJM: POPRAD MUSZYNA - CRACOVIA 1 : 2 (1 : 2)

Bramki dla „Pasów": Czubaj, Kiebzak.

Cracovia: Sidor - Skiba, Król, Najduch, Mik - Pawlusiński (Słomka), Woźniak (Pyś), Leśniak - Kiebzak (Tymoszuk), Czubaj (Pieprzyca), Ceglarz.

Trener Tomasz Bernas: - Mecz był bardzo ciężki. Graliśmy na fatalnym boisku i co więcej z rywalem, który polował na kości naszych zawodników. Sędzia nie panował nad meczem. Musieliśmy sobie z tym wszystkim poradzić i na szczęście to nam się udało.
Źródło: cracovia.pl 20 października 2013 [1]