2013-10-05 Cracovia (U-18) – Wisła Kraków (U-18) 4:1
2013-10-05 Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:2

2013-10-06 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 2:4

"Pewne zwycięstwo juniorów młodszych Cracovii" -
cracovia.pl

Pewne zwycięstwo juniorów młodszych Cracovii

Juniorzy młodsi Cracovii prowadzeni przez trenera Tomasza Bernasa nie mieli większych problemów z pokonaniem Tarnovii, w dodatku na jej terenie.

W pierwszej połowie piłkarze "Pasów" mieli przewagę, ale nie potrafili zamienić jej na zdobycz bramkową. To udało się po przerwie. Piłkarze trenera Bernasa zdobyli trzy gole i w efekcie wygrali 3:0.

TARNOVIA - CRACOVIA 0 : 3 (0 : 0)

Bramki dla "Pasów": Surma, Tymoszuk, Pieprzyca.

Cracovia: Maciejowski - Skiba, Król, Najduch, Mik (66 Pieprzyca) - Woźniak, Jeż (62 Żaba), Leśniak (50 Ceglarz) - Pawlusiński (62 Tymoszuk), Słomka (50 Surma), Kiebzak (57 Czubaj).

Trener Tomasz Bernas: - Cały mecz toczony pod nasze dyktando, gospodarze skupili się w zasadzie na przerywaniu prowadzonej przez nas gry, co na fatalnym boisku dość długo im się udawało. Gdybyśmy byli skuteczniejsi w sytuacjach podbramkowych i wcześniej zdobyli pierwszego gola wynik byłby z pewnością dużo wyższy.
Źródło: cracovia.pl 5 października 2013 [1]