2013-10-05 Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:2
2013-10-05 Tarnovia Tarnów (U-17) – Cracovia (U-17) 0:3

2013-10-06 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 2:4

"Cracovia Pany!" -
cracovia.pl

Cracovia Pany!

Juniorzy starsi Cracovii zmierzyli się dziś z Wisłą w Małych Derbach Krakowa. Mecz rozegrany w ramach Centralnej Ligi Juniorów zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Pawła Zegarka aż 4:1!

Spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla Cracovii, bowiem to gracze Wisły objęli prowadzenie w 23. minucie. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa, Marcin Szymczak zdobył bramkę wyrównującą.

Po przerwie Cracovia osiągnęła przewagę, czego efektem były kolejne gole. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Szymczak, tym samym inkasując hat-tricka, jedno trafienie dołożył jeszcze Paweł Piątek.

CRACOVIA - WISŁA KRAKÓW 4 : 1 (1 : 1)

Bramki dla "Pasów": Szymczak (trzy) i Piątek.

Cracovia: Wilk - Mielcarek, Moskal, Kapera, Łucarz - Szymczak, Dobosz, Kapustka (60. Gala) - Panek (80. Surma), Piątek (70. Ropski), Szewczyk.

Wkrótce zaprezentujemy zdjęcia oraz materiały video z tego meczu, w tym m.in. wywiady z trenerem i zawodnikami "Pasów.
Źródło: cracovia.pl 5 października 2013 [1]