2013-08-31 Cracovia - Legia Warszawa 0:1
2013-08-31 Dunajec Nowy Sącz (U-17) – Cracovia (U-17) 0:6
2013-08-31 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:2

"Juniorzy starsi Cracovii na piątkę! [FOTO]" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi Cracovii na piątkę! [FOTO]

Juniorzy starsi Cracovii podejmowali dziś na stadionie przy ulicy Wielickiej 101 zespół Wisły Puławy. Mecz odbył się w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

Juniorzy starsi Cracovii podejmowali dziś na stadionie przy ulicy Wielickiej 101 zespół Wisły Puławy. Mecz odbył się w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny miały swoje sytuacje, z których wykorzystały po jednej.

Po przerwie kibice zebrani na stadionie przy ulicy Wielickiej 101 zobaczyli jednak już zupełnie inny mecz, w którym absolutnie dominowali gracze Cracovii. Podopieczni trenera Pawła Zegarka zdobyli aż cztery gole i ostatecznie wygrali 5:1!

CRACOVIA - WISŁA PUŁAWY 5 : 1 (1 : 1)

Bramki dla „Pasów": Ropski (dwie), Surma, Bartosz, Chmielowski

Cracovia: Willk- Mielcarek, Moskal, Bartosz, Słowiak - Dobosz, Panek (85. Wzorek), Gala - Klimczyk (55. Chmielowski), Surma (70. Dudek), Ropski (80. Ceglarz).

Trener Paweł Zegarek: - Pierwsza połowa była takim badaniem sił. Otworzyliśmy wynik w 25. minucie, później mieliśmy doskonałą sytuację, której nie wykorzystaliśmy. To się zemściło. Po przerwie byliśmy jednak dużo bardziej skuteczni. Chłopcy realizują założenia taktyczne, czasami jednak brakuje im koncentracji meczowej. To jednak dopiero trzeci mecz w lidze, w kolejnych powinno być lepiej.
Źródło: cracovia.pl 1 września 2013 [1]