2013-08-31 Cracovia - Legia Warszawa 0:1
2013-08-31 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:2

2013-09-01 Cracovia (U-18) – Wisła Puławy (U-18) 5-1

"Juniorzy młodsi Cracovii na szóstkę!" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi Cracovii na szóstkę!

W dniu dzisiejszym juniorzy młodsi Cracovii rozegrali już trzeci mecz w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Tomasza Bernasa rozbili w Nowym Sączu miejscowy Dunajec aż 6:0.

W dniu dzisiejszym juniorzy młodsi Cracovii rozegrali już trzeci mecz w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Podopieczni trenera Tomasza Bernasa rozbili w Nowym Sączu miejscowy Dunajec aż 6:0. Od początku meczu zarysowała się przewaga „Pasów", która w pierwszej połowie została udokumentowana jednym golem. Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami, a piłkarze trenera Bernasa zdobyli jeszcze aż pięć goli, ostatecznie wygrywając 6:0.

Był to trzeci mecz junior ów młodszych Cracovii w tym sezonie, którzy obecnie mają na swym koncie sześć punktów.

DUNAJEC NOWY SĄCZ - CRACOVIA 0 : 6 (0 : 1)

Bramki dla „Pasów": Pawlusiński (dwie), Kiebzak, Żaba, Woźniak oraz samobójcza

Cracovia: Kociołek (70. Cidor) - Wiechecki (73. Moskal), Król, Chochołek, Skiba - Woźniak, Żaba (76. Tymoszuk), Jeż (76. Kęska) - Kiebzak (73. Mik), Pawlusiński (70. Czubaj), Sroka (63. Leśniak).

Tomasz Bernas (Cracovia): - Zdecydowanie dominowaliśmy w tym spotkaniu, Dunajec miał właściiwe tylko dwie sytuacje, ale przy obu dobrze zachował się nasz bramkarz. Drugą połowę zaczęliśmy od bramki, prowadziliśmy 2:0 i to nas poniosło. Wynik odzwierciedla naszą grę.
Źródło: cracovia.pl 31 sierpnia 2013 [1]