2012-10-06 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 3:1
2012-10-06 Karpaty Siepraw - Cracovia II 2:1
2012-10-06 Wisła Kraków (U-18) - Cracovia (U-18) 3-1

"Dwie porażki juniorów" -
cracovia.pl

Dwie porażki juniorów

Z kolei podopieczni trenera Piotra Góreckiego, juniorzy młodsi, przegrali mecz, mimo że byli wyraźnie lepszą drużyną i stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety, to rywale pierwsi strzelili bramkę po dobitce strzału w poprzeczkę. Sześć minut później Raźniak trafił do siatki bezpośrednio z rzutu rożnego. W końcówce pierwszej odsłony bramkarz Pasów popełnił błąd i goście wyszli ponownie na prowadzenie. Po przerwie Raźniak ponownie doprowadził do remisu wykańczając zespołową akcje, ale w końcówce znowu golkiper Pasów popełnił błąd podając piłkę pod nogi rywala, który skrzętnie skorzystał z prezentu. Tym samy Pasy straciły pozycję lidera, spadając na trzecie miejsce i tracąc obecnie trzy punkty do pierwszego miejsca. Należy jednak podkreślić fakt, iż drużyna trenera Góreckiego w dużej części opiera się na chłopcach rok młodszych od rywali.

Juniorzy młodsi. Cracovia - Wisła 2:3 (1:2) Bramki:

0:1 - Gaudyn 11 1:1 - Raźniak 17 1:2 - Wójcik 38 2:2 - Raźniak 56 2:3 - Kwaśniak 73

Cracovia: Wilk (Maciejowski 41) - Kaim, Piekarski, Studnicki, Leśniak (Chochołek 74) - Więcławek (Poznański 41), Woźniak (Mielcarek 62), Raźniak (Kiebzak 56) - Ceglarz, Kapustka, Szymczak.
Źródło: cracovia.pl 7 października 2012 [1]