Bilans meczów w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 398: | Linia 398: | ||
====Częstości wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | ====Częstości wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | ||
40, | 40,05% zwycięstw • 22,18% remisów • 37,77% porażek | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|5+ | |||
|- | |||
|0 | |||
|align="right"|7,98% | |||
|align="right"|7,48% | |||
|align="right"|5,96% | |||
|align="right"|4,06% | |||
|align="right"|1,39% | |||
|align="right"|1,01% | |||
|- | |||
|1 | |||
|align="right"|6,59% | |||
|align="right"|9,89% | |||
|align="right"|6,59% | |||
|align="right"|3,42% | |||
|align="right"|1,65% | |||
|align="right"|1,65% | |||
|- | |||
|2 | |||
|align="right"|4,69% | |||
|align="right"|7,10% | |||
|align="right"|3,93% | |||
|align="right"|2,53% | |||
|align="right"|0,89% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|- | |||
|3 | |||
|align="right"|3,42% | |||
|align="right"|4,18% | |||
|align="right"|2,28% | |||
|align="right"|0,38% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,13% | |||
|- | |||
|4 | |||
|align="right"|1,01% | |||
|align="right"|1,65% | |||
|align="right"|0,89% | |||
|align="right"|0,38% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|- | |||
|5+ | |||
|align="right"|3,55% | |||
|align="right"|2,53% | |||
|align="right"|1,52% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|} | |||
{| | {| | ||
|align="center"|'''dom''' | |align="center"|'''dom''' | ||
|align="center"|'''wyjazd''' | |align="center"|'''wyjazd''' | ||
|- | |- | ||
| | |54,96% zwycięstw • 20,36% remisów • 24,68% porażek | ||
|25, | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |||
| | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|5+ | |||
|- | |||
|0 | |||
|align="right"|7,12% | |||
|align="right"|6,11% | |||
|align="right"|2,80% | |||
|align="right"|1,78% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|- | |||
|1 | |||
|align="right"|9,41% | |||
|align="right"|9,67% | |||
|align="right"|5,60% | |||
|align="right"|2,54% | |||
|align="right"|1,27% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|- | |||
|2 | |||
|align="right"|5,34% | |||
|align="right"|8,65% | |||
|align="right"|3,05% | |||
|align="right"|1,78% | |||
|align="right"|0,76% | |||
|align="right"|0,76% | |||
|- | |||
|3 | |||
|align="right"|5,09% | |||
|align="right"|6,11% | |||
|align="right"|2,29% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|- | |||
|4 | |||
|align="right"|1,53% | |||
|align="right"|2,54% | |||
|align="right"|1,27% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|- | |||
|5+ | |||
|align="right"|5,34% | |||
|align="right"|4,33% | |||
|align="right"|2,04% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|} | |||
|25,25% zwycięstw • 23,99% remisów • 50,76% porażek | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|5+ | |||
|- | |||
|0 | |||
|align="right"|8,84% | |||
|align="right"|8,84% | |||
|align="right"|9,09% | |||
|align="right"|6,31% | |||
|align="right"|2,53% | |||
|align="right"|1,77% | |||
|- | |||
|1 | |||
|align="right"|3,79% | |||
|align="right"|10,10% | |||
|align="right"|7,58% | |||
|align="right"|4,29% | |||
|align="right"|2,02% | |||
|align="right"|3,03% | |||
|- | |||
|2 | |||
|align="right"|4,04% | |||
|align="right"|5,56% | |||
|align="right"|4,80% | |||
|align="right"|3,28% | |||
|align="right"|1,01% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|- | |||
|3 | |||
|align="right"|1,77% | |||
|align="right"|2,27% | |||
|align="right"|2,27% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|align="right"|0,76% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|- | |||
|4 | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,76% | |||
|align="right"|0,51% | |||
|align="right"|0,25% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|- | |||
|5+ | |||
|align="right"|1,77% | |||
|align="right"|0,76% | |||
|align="right"|1,01% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|align="right"|0,00% | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Pionowo bramki Cracovii, poziomo bramki rywali.<BR> | |||
''aktualizacja co rundę'' | ''aktualizacja co rundę'' | ||
</CENTER> | </CENTER> |
Wersja z 11:28, 16 maj 2010
Zawartość
Zestawienie obejmuje mecze w najwyższej kategorii ogólnokrajowych rozgrywkach tj. ekstraklasie oraz nieligowych mistrzostwach kraju.
W przypadku Cracovii są to:
- Mistrzostwa Galicji (2 sezony: 1913-1914)
- nieligowe Mistrzostwa Polski (4 sezony 1921-1922, 1926, 1947)
- I liga (32 sezony: 1928-1935, 1937-1939, 1948-54, 1958-1959, 1961-1962, 1966/67, 1969/70, 1982/83-1983/84 i od 2004/05)
Uwzględniono także dodatkowe mecze barażowe toczone poza rozgrywkami ligowymi o ile oba zespoły grały w ekstraklasie.
W przypadku Cracovii były to:
Nie uwzględniono baraży o awans do I ligi, "zapasów kwalifikacyjnych" przed mistrzostwami Galicji, eliminacji regionalnych (Klasy A) przed mistrzostwami Polski, a także unieważnionych pierwszoligowych meczów (z Polonią Warszawa 3:2 w 1938 i z Polonią Bytom 1:0 w 1954). Uwzględniono wszystkie walkowery.
Mecze Cracovii w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 393 | 216 | 80 | 97 | 822-442 | +380 | 2,09-1,12 | 12:0 | 5:0 |
wyjazd | 396 | 100 | 95 | 201 | 473-698 | -225 | 1,19-1,76 | 7:0 | 9:0 |
razem | 789 | 316 | 175 | 298 | 1295-1140 | +155 | 1,64-1,44 |
mecze Cracovii w nieligowych Mistrzostwach Galicji
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 3 | 2 | 1 | 7-4 | +3 | 2,33-1,33 | 3:1 | ||
wyjazd | 4 | 2 | 2 | 8-1 | +7 | 2,00-0,25 | 5:0 | ||
razem | 7 | 4 | 3 | 15-5 | +10 | 2,14-0,71 |
mecze Cracovii w nieligowych Mistrzostwach Polski
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 17 | 15 | 1 | 1 | 94-16 | +78 | 5,53-0,94 | 12:0 | 3:1 |
wyjazd | 19 | 11 | 5 | 3 | 69-23 | +46 | 3,63-1,21 | 7:0 | 3:1 |
razem | 36 | 26 | 6 | 4 | 163-39 | +124 | 4,53-1,08 |
mecze Cracovii w ekstraklasie
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 373 | 199 | 78 | 96 | 721-422 | +299 | 1,93-1,13 | 8:0 | 5:0 |
wyjazd | 373 | 87 | 88 | 198 | 396-674 | -278 | 1,06-1,81 | 6:0 | 9:0 |
razem | 746 | 286 | 166 | 294 | 1117-1096 | +21 | 1,50-1,47 |
przyjęto, że gospodarzem meczu na neutralnym stadionie w 1948 był zwycięzca (czyli Cracovia)
Ilości wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5+ | |
0 | 62 | 59 | 44 | 31 | 11 | 8 |
1 | 49 | 77 | 49 | 26 | 12 | 13 |
2 | 39 | 56 | 31 | 21 | 7 | 3 |
3 | 26 | 33 | 17 | 3 | 4 | 1 |
4 | 8 | 13 | 7 | 3 | 0 | 0 |
5+ | 28 | 20 | 13 | 2 | 0 | 0 |
dom | wyjazd | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pionowo bramki Cracovii, poziomo bramki rywali.
aktualizacja co rundę
Częstości wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
40,05% zwycięstw • 22,18% remisów • 37,77% porażek
0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5+ | |
0 | 7,98% | 7,48% | 5,96% | 4,06% | 1,39% | 1,01% |
1 | 6,59% | 9,89% | 6,59% | 3,42% | 1,65% | 1,65% |
2 | 4,69% | 7,10% | 3,93% | 2,53% | 0,89% | 0,51% |
3 | 3,42% | 4,18% | 2,28% | 0,38% | 0,51% | 0,13% |
4 | 1,01% | 1,65% | 0,89% | 0,38% | 0,00% | 0,00% |
5+ | 3,55% | 2,53% | 1,52% | 0,25% | 0,00% | 0,00% |
dom | wyjazd | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
54,96% zwycięstw • 20,36% remisów • 24,68% porażek
|
25,25% zwycięstw • 23,99% remisów • 50,76% porażek
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pionowo bramki Cracovii, poziomo bramki rywali.
aktualizacja co rundę
w oficjalnych rozgrywkach: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie • Jubileuszowe mecze |
w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie |
derbowe: |
Cracovia w liczbach • Dwucyfrówki • Klubowe rekordy • Mecze międzynarodowe • Liczba meczów • Mecze według dat • Sezon po sezonie • Spis rozgrywek • Spis rywali • Spis sezonów • Sukcesy