2019-08-17 BKS Lublin (U-17) - Cracovia (U-17) 0:3

2019-08-18 LKS Jawiszowice - Cracovia II 1:10

"Porażka juniorów starszych z Koroną Kielce" -
cracovia.pl

Porażka juniorów starszych z Koroną Kielce

Juniorzy starsi nie zasmakowali jeszcze zwycięstwa w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W 2. kolejce podopieczni trenera Kordiana Wójsa przegrali z Koroną Kielce 1:3. Jedynego gola dla Pasów zdobył Michał Rakoczy.

Piłkarze Pasów po inauguracyjnej porażce 0:2 z Zagłębiem Lubin, na własnym boisku podejmowali mistrza rozgrywek z poprzedniego sezonu - Koronę Kielce. Przewaga gości uwidoczniła się już niemal od początku spotkania i po pierwszej połowie nasi zawodnicy schodzili do szatni z bagażem dwóch goli.

Po przerwie gra Cracovii się ożywiła, czego efektem był gol z 68. minuty Michała Rakoczego. Było to premierowe trafienie Pasów w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Kordiana Wójsa zwietrzyli szansę na odrobienie strat i co rusz atakowali bramkę przyjezdnych. Niestety w końcowych minutach spotkania Leonard Barański nie zrozumiał się z bramkarzem, w efekcie czego zaliczył samobójcze trafienie i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem kielczan 3:1.

Oznacza to, że pierwszych punktów młodzi piłkarze będą musieli poszukać w przyszłą niedzielę 25 sierpnia, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Zabrze.

CLJ U-18: Cracovia - Korona Kielce 1:3 (0:2)

0:1 Konstantyn 7