Strózik

"CLJ: Cracovia wicemistrzem Polski!" -
cracovia.pl

CLJ: Cracovia wicemistrzem Polski!

Wspaniały sezon w wykonaniu Juniorów Starszych Cracovii dobiegł końca! Po zaciętym finałowym meczu z Lechem Poznań na szyjach naszych zawodników zawisły srebrne medale Mistrzostw Polski! Cracovia zdobyła wicemistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorów U19!

Juniorzy na przestrzeni sezonu okazali się czarnym koniem rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Zajęli drugie miejsce w niełatwej grupie wschodniej, a w półfinale dwukrotnie pokonali Śląsk Wrocław. Przedsezonowe cele były inne, mieliśmy za zadanie utrzymać się w rozgrywkach. Świetna gra naszego zespołu zaprowadziła nas aż tutaj - powiedział przed drugim finałowym spotkaniem trener Juniorów Starszych Cracovii Kordian Wójs. Pasy pokazały na co stać naszą młodzież! Po czterech latach Juniorzy wracają na podium Mistrzostw Polski CLJ! Brawo!

CLJ: Lech Poznań - Cracovia 2:0 (1:0)

41 1:0 Pleśnierowicz (k) 53 2:0 Sobol

Cracovia: Majchrowicz, Kajpust, Pituła, Pająk, Kruppa, Pik, Lusiusz(58 Krzempek), Kanach, Ożóg, Bator (46Wiśniewski), Strózik

Juniorzy jesteście naszym powodem do dumy! Gratulacje! Dziękujemy za wspaniały sezon!
Źródło: cracovia.pl 20 czerwca 2018 [1]