Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2018-05-05 Karpaty Krosno (U-17) - Cracovia (U-17) 0:1

"Wysokie zwycięstwo juniorów starszych" -
cracovia.pl

Wysokie zwycięstwo juniorów starszych

Bardzo dobre spotkanie rozegrali dzisiaj nasi juniorzy starsi! Podopieczni trenera Kordiana Wójsa sięgnęli po wysokie zwycięstwo 5:0 w starciu z Progresem Kraków.

Progres Kraków - Cracovia 0:5 (0:3)

1:0 - Kanach 9

2:0 - Wiśniewski 15

3:0 - sam. 45

4:0 - Strózik 86

5:0 - Lusiusz (k.) 92

Cracovia: Majchrowicz, Pik, Kajpust, Kruppa, Pająk, Wiśniewski, Lusiusz, Kanach (65. Przybycień), Pituła (85. Bator), Ochmam (46. Strózik), Krzempek (65.Ożóg)

Trener Kordian Wójs: Mecz dobrze nam się ułożył, ponieważ do przerwy wygrywaliśmy 3:0. Przeciwnikowi trudno było się podnieść, a nam grało się już łatwiej. W drugiej połowie chcieliśmy jak najszybciej strzelić czwartą bramkę, niemniej jednak kontuzja Radka Kanacha w 65. minucie trochę pokrzyżowała nam plany. Ostatnie 25 minut było wyrównane, ale to nam udało się dołożyć w końcówce jeszcze dwa trafienia.
Źródło: cracovia.pl 5 maja 2018 [1]