Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2017-06-03 Resovia (U-18) - Cracovia (U-18) 0:0

2017-06-04 Cracovia II - Dalin Myślenice 5:1

"Juniorzy młodsi wypuszczają prowadzenie, by zremisować mecz" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi wypuszczają prowadzenie, by zremisować mecz

Nasi juniorzy młodsi prowadzili już dzisiaj 2:0 w meczu z Górnikiem Łęczna, stracili jednak dwie bramki i ostatecznie zremisowali 2:2.

Cracovia - Górnik Łęczna 2:2 (1:0)

Bramki dla Cracovii: Morawski, Bator

Cracovia: Sowa - Jamrozy, Morawski, Graniczkowski, Franczak, Pituła, Ożóg, Ł. Feret, Bator, Biernat, Kukiełka

Ławka rezerwowych: Poznański, Chlebda, Grzechynka, Wdowiak, Duszyk, M. Feret, Rusek

Trener Grzegorz Trela: Pierwszą bramkę strzelił ze stałego fragmentu gry Nikodem Morawski, drugą dołożył natomiast Kuba Bator. Do 60. minuty prowadziliśmy 2:0 i w ciągu niecałych 10 minut roztrwoniliśmy ten wynik. Łęczna strzeliła z rzutu wolnego na 2:1, a zaraz potem było 2:2. Myślę, że było to najsłabsze nasze spotkanie. Czujemy duży niedosyt. Jest jeszcze jednak jeden mecz i walczymy do końca.
Źródło: cracovia.pl 4 czerwca 2017 [1]