2017-05-07 Znicz Pruszków (U-18) - Cracovia (U-18) 0:1

"Juniorzy młodsi na fali zwycięstw!" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi na fali zwycięstw!

Zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Trelę wygrał swój mecz ze Stalą Mielec. "Pasy" pokonały rywalkę 2:1!

Cracovia - Stal Mielec 2:1 (1:0)

4 - 1:0 Morawski

45 - 2:0 Biernat

60 - 2:1- sam.

Skład Cracovii: Sowa - Jamrozy (67 Łukasz Feret), Graniczkowski, Morawski, Kukiełka, Pituła, Ożóg, Malisz (77 Rusek), Biernat (71 Wdowiak), Bator (70 Jeż), Grzechynka (50 Rakoczy)

Komentarz trenera Grzegorza Treli: Fajnie się to dla nas rozpoczęło, szybko wyszliśmy na prowadzenie. Można powiedzieć, że pierwsza połowa była dla nas bardzo dobra, stwarzaliśmy sytuację na dwa-trzy gole. Na początku drugiej połowy strzeliliśmy bramkę na 2:0 i wydawało sie, że będzie dobrze, ale rozchwał nas samobójczy gol. To kosztowało nas sporo nerwów w wlace z bardzo silnym fizycznie rywalem. Pod koniec wróciliśmy na odpowiednie tory, a przeciwnik też nie odkładał nogi. Szanujemy wynik i cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa. Z pokorą podchodzimy do kolejnych spotkań. Czekamy na kolejne spotkanie z Karpatami Krosno.
Źródło: cracovia.pl 6 maja 2017 [1]