Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2016-10-15 Beskid Andrychów - Cracovia II 1:1
2016-10-15 Cracovia (U-18) – Znicz Pruszków (U-18) 2:1

"Hat-trick Batora daje "Pasom" 3 punkty w Tarnowie!" -
cracovia.pl

Hat-trick Batora daje "Pasom" 3 punkty w Tarnowie!

Podopieczni trenera Grzegorza Treli pokonali na wyjeździe tarnowską Unię 3:2. Cracovia prowadziła już 3:0, ale w końcówce brak czujności kosztował sporo nerwów naszych juniorów młodszych

Unia Tarnów - Cracovia 2:3 (0:2)

Bramki: Jakub Bator 17,25,41

Skład: Burliga (41 Sowa) - Jamrozy (60 Jurek), Graniczkowski, Morawski, Franczak, feret Łukasz (45 Juszczak), Malisz (55 Duszyk), Pituła, Pyrczak (55 Grzechynka), Chlebda (45 Biernat), Bator (65 Kukiełka)

Komentarz trenera:

Kontrolowaliśmy mecz od początku do 65 minuty. Okazji było co niemiara - w 4. i w 7. minucie były wręcz 100-procentowe. Później trzy bramki Batora i wydawało się że mamy wszystko pod kontrolą. Wprowadziłem zmiany, licząc na rezerwowych i to był błąd. Padła bramka na 3:1 i na 3:2 w samej końcówce. Wdarła się dekoncentracja. Gra się do ostatniego gwizdka. Jestem zły na zespół za ostatnie 20 minut, ale generalnie dziękuję za zaangażowanie i 3 punkty
Źródło: cracovia.pl 15 października 2016 [1]