Mecz poprzedniego dnia: Mecze następnego dnia:

2016-10-07 Tatran Preszów - Cracovia 0:2

2016-10-09 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1
2016-10-09 Polonia Warszawa (U-18) - Cracovia (U-18) 1:3

"Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych! Graliśmy z Hutnikiem" -
cracovia.pl

Wysokie zwycięstwo juniorów młodszych! Graliśmy z Hutnikiem

Juniorzy młodsi Cracovii rozpoczęli udanie fazę finałową rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, których stawką jest awans do Ligi Makroregionalnej. W dzisiejszym meczu podopieczni trenera Grzegorza Treli wygrali z zawsze groźnym Hutnikiem Nowa Huta aż 3:0.

CRACOVIA - HUTNIK NOWA HUTA 3 : 0 (1 : 0)

Bramki dla "Pasów": Bator, Chlebda, Franczak.

Cracovia: Burliga (65. Poznański) - Jamrozy, Morawski (41. Jurek), Graniczkowski, Franczak - Ł. Feret (60. M. Feret), Rokicki, Malisz (57. Wdowiak) - Chlebda (55. Kukiełka), Bator (55. Grzechynka), Pyrczak (41. Rakoczy).

Trener Grzegorz Trela: - Dominowaliśmy przez cały mecz. Ciężko było się przebić przez zasieki gości. Mieliśmy sporo sytuacji bramkowych, ale długo czekaliśmy na efekty. Opłacało się, w drugiej połowie zdobyliśmy dwie bramki w sześć minut i było już 3:0. Cieszę się, że graliśmy dużo piłką, przeprowadzaliśmy akcje.

Następny mecz: Unia Tarnów - Cracovia 15.10.2016, godz. 10:00
Źródło: cracovia.pl 8 października 2016 [1]