Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia: Mecz następnego dnia:

2016-09-17 Cracovia (U-18) - TOP 54 Biała Podlaska (U-18) 4-0

2016-09-18 Proszowianka Proszowice - Cracovia II 0:1

2016-09-19 Arka Gdynia - Cracovia 1:0

"Juniorzy młodsi z pechową porażką" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi z pechową porażką

Niewykorzystane okazje, w tym rzut karny, lubią się mścić. Podopieczni trenera Grzegorza Treli przegrali w Bochni z tamtejszym BKS-em 1:2, tracąc gola w ostatniej minucie meczu.

BKS Bochnia - Cracovia 2:1 (1:1)

Bramki: Franczak (16)

Skład: Sowa (60 Poznański) - Jamrozy (50 Maronka), Graniczkowski, Morawski, Franczak, Pituła, Rakoczy (41 Feret), Malisz (55 Fiałek), Wdowiak (41 Rusek), Pyrczka, Bator (53 Juszczak)

Trener Grzegorz Trela: Prowadziliśmy 1:0, po przepięknej bramce Franczaka, Mogło być jeszcze lepiej, ale Wdowiak nie wykorzystał świetnej okazji. Wyrównującego gola straciliśmy około 30 minuty i niestety, zespół nie potrafił zareagować na niego odpowiednio. Zmarnowaliśmy naprawdę wiele okazji, w tym rzut karny. Przez cały mecz przeciwnicy mieli mało okazji, przeważaliśmy. Mimo to, gospodarze w ostatniej minucie wykorzystali swoją okazję i strzelili na 2:1. Jestem trochę zawiedziony postawą niektórych zawodników. Musimy szybko wstać na nogi, pozbierać się po tym meczu.
Źródło: cracovia.pl 18 września 2016 [1]