2016-04-16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (U-17) – Cracovia (U-17) 1:0

2016-04-17 Cracovia II - Beskid Andrychów 6:1

"Porażka juniorów w Warszawie" -
cracovia.pl

Porażka juniorów w Warszawie

Sobota nie była dniem naszych drużyn juniorskich. Najpierw juniorzy młodsi przegrali z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 0:1, a dwie godziny później juniorzy starsi ulegli w Warszawie Legii 0:3.

LEGIA WARSZAWA - CRACOVIA 3 : 0 (1 : 0)

1:0 - Aftyka 42.

2:0 - Aftyka 55.

3:0 - Trąbka 57.

Cracovia: Wilk - Król, Najduch, Pestka, Mik, Dara, Jeż, Lusjusz, Surma, Czarnecki, Sroka oraz Dukała, Barnaś, Ożóg, Tymoszuk.

Trener Piotr Mrozek: - To był lepszy mecz w naszym wykonaniu niż wcześniejsze spotkanie z Jagiellonią, choć może wynik na to nie wskazuje. Zagraliśmy całkiem nieźle w pierwszej połowie, niestety pod jej koniec popełniliśmy błąd indywidualny i straciliśmy bramkę, a na początku drugiej połowy Legia strzeliła gola na 2:0, a po chwili także na 3:0 i to nam mocno podcięło skrzydło. Walczyliśmy do końca o zmianę rezultatu.

Następny mecz: Cracovia - ŁKS Łódź 24.04.16, g. 15:00
Źródło: cracovia.pl 16 kwietnia 2016 [1]