2015-11-15 Wisła Sandomierz - Cracovia II 1:3

"Juniorzy starsi remisują z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi remisują z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Juniorzy starsi po zaciętej walce z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski dopisują sobie jeden punkt. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Bramki dla Cracovii strzelali Beniamin Jeż oraz Daniel Najduch.

Skład Cracovii: Wilk, Najduch, Więcławek, Pieprzyca,Król, Dara, Żaba, Surma, Pawlusiński (75 Zaucha), Jeż (85 Sroka), Czarnecki ( 70 R. Ożóg)

Trener Piotr Mrozek: Szkoda straconych punktów, ale z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że piłkarsko zaprezentowaliśmy się dziś bardzo dobrze. Mecz był otwarty, cały czas graliśmy ofensywnie, nie unikając pojedyków 1 na 1. Było widać dużą determinację. Bramki straciliśmy po stałych fragmentach gry: pierwsza padła po rzucie wolnym, druga z karnego. Przeciwnik strzelił nam bramkę na 2:1 w ostatniej minucie podstawowego czasu gry, my zdołaliśmy jeszcze wyrównać, co potwierzdza że zagraliśmy z zanagażowaniem do ostatniej minuty. Cieszy mnie jakość dzisiejszej gry.
Źródło: cracovia.pl 15 listopada 2015 [1]