2015-10-10 Korona II Kielce - Cracovia II 1:1

"Juniorzy starsi pokonują ŁKS Łódź" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi pokonują ŁKS Łódź

Podopieczni trenera Mrozka po dwóch słabszych meczach znowu zgarniają komplet punktów. Tym razem pokonali ŁKS Łódź 2:0.

Bramki:

60 Ceglarz

92 Ceglarz

Skład Cracovii: Smoleń, Chochołek( Pestka 80), Najduch, Pieprzyca, Król, Żaba (Dara 85), Szymczak(Czarnecki 60), Jeż, Ceglarz, Surma(Tymoszuk 65), Pawlusiński

Trener Mrozek: W pierwszej połowie brakowało nam determinacji. Mogliśmy objąć prowadzenie w 20 minucie. Po przewinieniu w polu karnym łodzian sędzia podyktował dla nas rzut karny, Niestety bramkarz ŁKSu okazał się być lepszy w pojedynku z Dawidem Surmą. Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej. Zmiana Czarneckiego przyniosła efekt już po chwili. Zagrał piekne, otwarte podanie do Eryka Ceglarza i padła pierwsza bramka. Najważniejsze jest to, że odbudowaliśmy się po tych dwóch przegranych spotkaniach.
Źródło: cracovia.pl 10 października 2015 [1]