2015-09-12 Beskid Andrychów - Cracovia II 0:6
2015-09-12 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:3
2015-09-12 Jagiellonia Białystok (U-18) - Cracovia (U-18) 2:1

"Juniorzy młodsi po raz kolejny z wygraną!" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi po raz kolejny z wygraną!

Juniorzy młodsi nie zwalniają tempa! Po raz kolejny kończą spotkanie w roli zwycięzcy. Tym razem pokonali BKS Bochnię 4:1.

Juniorzy młodsi pewnie pokonali BKS Bochnię. Hattricka w dzisiejszym meczu zaliczył Buraczek.

Skład Cracovii: Burliga, Janecki (75 Król), Ratuszny, Morawski, Franczak, Lusiusz (57 Oramus), R. Ożóg (70 Bator), Wiśniewski (70 Czerlunczakiewicz), Buraczek, Zaucha (75 Łabuńsi), O. Ożóg (55 Pituła)

Bramki:

52 1:0 ?

58 1:1 R.Ożóg

61 Buraczek

75 Buraczek

76 Buraczek

Trener Krok: Odnieśliśmy dzisiaj zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie wśród moich zawodniów panowała niemoc stzelecka. Bramka, kórą strzelili nam w 52 minucie podziałała mobilizująco. Przez całą drugą połowę całkowicie dominowaliśmy. Przewaga została zwieńczona 4 bramkami. Wynik mógł być dwa razy wyższy, ponieważ mieliśmy mnóstwo sytuacji. Rywal starał się na miarę swoich mozliwości, ale okazaliśmy się być lepsi.
Źródło: cracovia.pl 12 września 2015 [1]