"Juniorzy młodsi deklasują rywala" -
cracovia.pl

Juniorzy młodsi deklasują rywala

Podopieczni trenera Kroka pokonali dziś Termalicę Bruk-Bet Nieciecza aż 8:2.

Do przerwy Cracovia remisowała 2:2. W drugiej części spotkania padło aż 6 bramek dzięki czemu podpieczni trenera Kroka dopisali sobie po tej kolejce komplet punktów.

Skład Cracovii: Burliga, Janecki, Ratuszny, Graniczkowski (Morawski53), Franczak, Oramus (Ożóg 58), Lusiusz,Buraczek (Łabuński 69), Wiśniewski (Król 71), Pituła (Czerlunczakiewicz 64), Bator (Zaucha 60)

80 Ożóg

Trener Krok: W pierwszej połowie Termalica walczyła. Bardzo dużo biegali, narzucili nam wysoki presing i sprawili dużo problemów. Strzelili nam dwie bramki. Chłopcy w pierwszej części popełniali dużo błędów, jesli chodzi o ustawienie na boisku. W przerwie dostali instrukcję, jak powinni się zachowywać. Na dugą część wyszła już zupełnie inna drużyna. Zmiany, których dokonałem wniosły jakość. Wygraliśmy zasłużenie. Wiek juniora młodszego charakteryzuje się sinusoidą formy i to widać na boisku. Jedna połowa słaba, druga bardzo dobra.
Źródło: cracovia.pl 9 września 2015 [1]