2015-03-22 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 4:4
2015-03-22 Stal Mielec (U-18) - Cracovia (U-18) 3:4

"Inauguracyjna porażka juniorów młodszych" -
cracovia.pl

Inauguracyjna porażka juniorów młodszych

Od porażki rozpoczęli zmagania w makroregionalnej lidze juniorów młodszych piłkarze Cracovii. Podopieczni trenera Krzysztof Kroka przegrali u siebie ze Stalą Mielec 0:1 tracąc bramkę w 55. minucie spotkania.

Już od początku meczu zarysowała się przewaga przyjezdnych. Młodzi piłkarze Cracovii w pierwszych czterdziestu minutach zaledwie dwukrotnie zagrozili bramce Stali Mielec.

Obraz gry nie zmienił się po zmianie stron. Dopiero stracona w 55. minucie bramka podziała mobilizująco na naszych zawodników. Cracovia zaczęła przeważać i stworzyła sobie kilka znakomitych okazji. Po jednym ze strzałów piłka zatrzymała się na poprzeczce mielczan, a chwilę później goście dwukrotnie wybijali futbolówkę z linii bramkowej. Mimo naporu nieudało się pokonać bramkarza Stali Mielec i juniorzy młodsi Cracovii zeszli z boiska pokonani.

Krzysztof Krok (trener Cracovii): Pierwszy mecz to zawsze niewiadoma. Po tym spotkaniu jestem jednak mądrzejszy i na pewno będzie ono dla nas dobrą nauczką. Za tydzień w Łęcznej postaramy się zrehabilitować.

CRACOVIA - STAL MIELEC 0:1 (0:0)

Cracovia: Sendorek - Barnaś, Pieprzyca, Pestka, Mik (70. Dudek) - Żaba, Dara (59. Wiśniewski), Czarnecki (68. Szczepański) - Malinowski (64. Łucka), Tymoszuk (59. Pieprzyk), Gawle (56. Buraczek).
Źródło: cracovia.pl 21 marca 2015 [1]