2014-10-11 Beskid Andrychów - Cracovia 1:4
2014-10-11 Cracovia (U-17) - As Progress 99 (U-17) 0:2
2014-10-11 Cracovia II - Świt Krzeszowice 4:0

"Juniorzy starsi przegrywają z Legią" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi przegrywają z Legią

Podopieczni trenera Pawła Zegarka ulegli liderowi tabeli Centralnej Ligi Juniorów - Legii Warszawa 0:3 w meczu wyjazdowym.

Piłkarze "Pasów" dumnie reprezentujący nasz klub w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, rozegrali dzisiaj trudny mecz wyjazdowy z zajmującą pierwsze miejsce w tabeli CLJ - Legią Warszawa.

Spotkanie rozpoczęło się niekorzystnie dla naszej młodzieży. Już w 3. minucie piłkarze Legii wykorzystali błąd "Pasów" i Michał Suchanek wpakował piłkę do bramki Adama Wilka.

Chwilę później Cracovia miała szansę do wyrównania dzięki Erykowi Ceglarzowi, który w 10. minucie wypracował rzut karny. Nie udało się go jednak wykorzystać i Legioniści nadal prowadzili jedną bramką.

Jeszcze przed przerwą , w 33. minucie straciliśmy kolejną bramkę. Tym razem sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i wykorzystał go Arkadiusz Górka. Do przerwy, przy Łazienkowskiej było 2:0 dla gospodarzy. Piłkarze Legii ustalili wynik meczu na 3:0 w 75. minucie.

Mecz był dość wyrównany, choć Legia była dzisiaj od nas piłkarsko lepsza, nie było widać dużych różnic. Spotkanie to pokazało nam gdzie jesteśmy i ile jeszcze musimy pracować, żeby dorównać Legii, która jest w końcu liderem i będzie grać o mistrzostwo Polski. Jesteśmy świadomi tego, że trzeba popracować nad techniką każdego zawodnika indywidualnie. Chłopcy muszą się bardziej skupić na indywidualnym doskonaleniu umiejętności - tak brzmiały słowa podsumowania meczu przez trenera Pawła Zegarka.

Kolejne spotkanie nasi juniorzy rozegrają z Wisłą Kraków, u siebie, w niedzielę 19 października.
Źródło: cracovia.pl 12 października 2014 [1]