2014-06-04 Hutnik Kraków (U-17) - Cracovia (U-17) 2:0

"Rewanż w niedzielę" -
cracovia.pl

Rewanż w niedzielę

W pierwszym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów podopieczni trenera Pawła Zegarka wygrali 2:1. Bramki dla "Pasów" zdobyli: Mariusz Panek oraz Szymon Kiebzak. Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę na obiektach „Niebieskich".

W pierwszym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów podopieczni trenera Pawła Zegarka wygrali 2:1. Bramki dla "Pasów" zdobyli: Mariusz Panek oraz Szymon Kiebzak (obaj na zdjęciu powyżej). Rewanż odbędzie się w najbliższą niedzielę na obiektach „Niebieskich". Juniorzy "Pasów" przystąpili do tego meczu niezwykle zmotywowani i skoncentrowani. - Czeka nas trudny mecz, Ruch to bardzo dobry zespół, ale damy z siebie wszystko - mówił przed dzisiejszym spotkaniem trener Paweł Zegarek.

Spotkanie stało na całkiem niezłym poziomie, obie drużyny stworzyły sobie kilka niezłych sytuacji, ale do przerwy gole nie padły. Po zmianie stron obraz gry nie ulegał zmianie, ale jako pierwsi bramkę - po strzale z rzutu karnego - zdobyli zawodnicy Ruchu. Było to na 10 minut przed końcem meczu.

Ten gol nie załamał jednak piłkarzy „Pasów", którzy natychmiast ruszyli z zamiarem doprowadzenia do remisu. To udało się już kilka minut później. Mariusz Panek dostał doskonałe prostopadłe podanie, stanął oko w oko z bramkarzem i pewnym strzałem zdobył gola wyrównującego.

Mało tego, na trzy minuty przed końcem meczu Cracovia przeprowadziła składną akcję, którą precyzyjnym strzałem po ziemi z 10 metrów wykończył Szymon Kiebzak. Podopieczni trenera Zegarka zaprezentowali dojrzały futbol i dowieźli korzystny wynik do końca!

CRACOVIA - RUCH CHORZÓW 2 : 1 (1 : 0)

Bramki dla "Pasów": Panek i Kiebzak.

Cracovia: Kobyłka - Król (60. Kiebzak), Moskal, Bartosz, Kapera - Panek, Dudek (90. Mielcarek), Gala - Klimczyk, Piątek (84. Ceglarz), Ropski.
Źródło: cracovia.pl 5 czerwca 2014 [1]