Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2014-05-24 Cracovia II - Zieleńczanka Zielonki 4:0

2014-05-25 Cracovia (U-18) – Górnik Łęczna (U-18) 5:3

"Trener Bernas: "Los oddał nam to, co wcześniej zabrał”" -
cracovia.pl

Trener Bernas: "Los oddał nam to, co wcześniej zabrał”

Po bardzo dobrym meczu wyjazdowym z Wisłą Puławy, juniorzy młodsi "Pasów” wracają do Krakowa z kompletem punktów.

Po bardzo dobrym meczu wyjazdowym z Wisłą Puławy, juniorzy młodsi "Pasów" wracają do Krakowa z kompletem punktów. W całym meczu byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1:0 ale wiedzieliśmy, że nie jest pewny wynik, dlatego staraliśmy się kontrolować grę. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji, co się zemściło i nasi przeciwnicy strzelili nam dwie bramki w przeciągu 15 minut. - Nie krył emocji zaraz po gwizdku kończącym mecz trener Tomasz Bernas.

W drugiej części spotkania, Wisła odebrała prowadzenie piłkarzom Cracovii, jednak już w 68. minucie wyrównującą bramkę z rzutu karnego strzelił Studnicki.

Zawodnicy "Pasów", jak mówił trener Bernas, pozostali skupieni i grali do samego końca spotkania. Dzięki temu, w doliczonym czasie gry, na bramkę Puławian uderzył Surma, dając ostatecznie zwycięstwo Cracovii.

W pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz. Dodatkowo cieszy fakt, że można powiedzieć, że los oddał nam to co zabrał we wcześniejszym meczu z Wisłą Puławy, kiedy to oni strzelili nam bramkę w doliczonym czasie i zabrali zwycięstwo wyrównując 1:1. Jest to dla nas bardzo istotna wygrana w walce o fotel lidera ligi - relacjonował trener.

Kolejny mecz juniorzy młodsi Cracovii rozegrają z Koroną SA Kielce, 31 maja o godzinie 12:00 na boisku przy ulicy Wielickiej.

WISŁA PUŁAWY - CRACOVIA 2:3 (0:1)

Bramki dla "Pasów": 34. Sroka, 68. Studnicki, 82. Surma