2014-04-13 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:0
2014-04-13 Stal Stalowa Wola (U-18) - Cracovia (U-18) 3:5

"Przerwana seria juniorów młodszych" -
cracovia.pl

Przerwana seria juniorów młodszych

Remisem zakończył się sobotni mecz juniorów młodszych Cracovii. Młodzi piłkarze "Pasów" podzielili się punktami z Wisłą Puławy remisując 1:1. Wynik ten oznacza przerwanie zwycięskiej passy Cracovii, która od początku rozgrywek Ligi Makroregionalnej nie straciła jeszcze punktu.

CRACOVIA - WISŁA PUŁAWY 1:1 (0:0)

Bramka dla "Pasów": Sroka

Cracovia: Wilk - Skiba (66. Wiechecki), Król, Studnicki, Mik (80. Najduch) - Czubaj (41. Żaba), Mielcarek (41. Jeż), Kiebzak - Pawlusiński, Surma (55. Sroka), Tymoszuk.

O ogromnym pechu mogą mówić juniorzy młodsi Cracovii. Piłkarze prowadzeni przez trenera Tomasza Bernasa mieli przygniatającą przewagę nad Wisłą Puławy, a mimo to nie odnieśli kolejnego zwycięstwa. "Pasy" długo męczyły się z grającymi bardzo defensywnie gośćmi i zdobyły bramkę na minutę przed końcem za sprawą Filipa Sroki (na zdjęciu).
Źródło: cracovia.pl 13 kwietnia 2014 [1]