2013-11-02 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 2:0
2013-11-02 Sandecja Nowy Sącz (U-17) – Cracovia (U-17) 0:4

"Ciężki mecz w Łęcznej. Juniorzy starsi z kompletem punktów!" -
cracovia.pl

Ciężki mecz w Łęcznej. Juniorzy starsi z kompletem punktów!

Juniorzy starsi Cracovii wygrali dziś w Łęcznej z miejscowym Górnikiem 3:2!

Spotkanie ułożyło się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Pawła Zegarka, bowiem po trafieniach Kapery i Wdowiaka prowadzili już 2:0. Później jednak do głosu doszedł Górnik, który jeszcze przed przerwą zdobył gola kontaktowego, a w pierwszym kwadransie drugiej połowy doprowadził do wyrównania.

Gdy wydawało się, że takim wynkikiem zakończy się to spotkanie, na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego Ropski zdobył gola na 3:2.

GÓRNIK ŁĘCZNA- CRACOVIA 2 : 3 (1 : 2)

Bramki dla „Pasów": Kapera 11., Wdowiak 38., Ropski 85.

Cracovia: Kobyłka - Piekarski, Moskal, Kapera, Bik (46. Słowiak) - Dudek (70.Chmielowski), Gala, Dobosz - Panek, Kowalówka (46. Ropski), Wdowiak.

Paweł Zegarek: - Mecz odbył się. Wygraliśmy 3:2. O grze ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego. Nie szło nam tak dobrze, jak w poprzednich meczach. Daliśmy sobie strzelić dwie bramki. W tym spotkaniu szczęście było jednak po naszej stronie, bowiem na 5. minut przed końcem zdobyliśmy bardzo szczęśliwą bramkę. Z gry moich zawodników nie jestem zadowolony, stać nas na więcej.
Źródło: cracovia.pl 3 listopada 2013 [1]