2013-06-22 Przeciszovia Przeciszów - Cracovia II 4:3

"Cracovia zremisowała z Legią. Zadecyduje ostatnia kolejka!" -
cracovia.pl

Cracovia zremisowała z Legią. Zadecyduje ostatnia kolejka!

uniorzy starsi Cracovii zremisowali 1:1 z Legią Warszawa w drugiej kolejce finałowego turnieju Mistrzostw Polski.

Juniorzy starsi Cracovii zremisowali 1:1 z Legią Warszawa w drugiej kolejce finałowego turnieju Mistrzostw Polski. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Prowadzenie objęli gracze ze stolicy, którzy pokonali Damiana Drzewieckiego w 56. minucie meczu. Podopieczni trenera Pawła Zegarka potrzebowali jednak zaledwie pięciu minut, by doprowadzić do wyrównania - gola z rzutu karnego zdobył Michał Dudek.

Więcej bramek w tym meczu już nie padło. Ten remis sprawia, że Cracovia utrzymała pierwsza miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów co Legia, ale minimalnie lepszy stosunek bramek. Kolejne miejsca zajmują Arka Gdynia i UKS Ruch Chorzów, które dziś także podzieliły się punktami (remis 2:2).

Ostatnia, decydująca kolejka zostanie rozegrana w najbliższy poniedziałek. Cracovia zmierzy się z Arką, Legia z UKS Ruchem. Oba mecze rozpoczną się o godzinie 11:30.

CRACOVIA - LEGIA WARSZAWA 1 : 1 (0 : 0)

0:1 - Arak 56.

1:1 - Dudek 61.-k.

Cracovia: Drzewiecki - M.Dudek, Moskal, Łucarz, Dobosz (75. T. Dudek) - Jaroszyński, Gala (53. Piątek), Kapustka - Szewczyk, Wdowiak, Ropski (83. Panek).
Źródło: cracovia.pl 22 czerwca 2013 [1]