2013-05-11 Cracovia (U-17) - BKS Bochnia (U-17) 3:2

2013-05-12 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1
2013-05-12 Sokół Przytkowice - Cracovia II 2:1

"Juniorzy starsi Cracovii lepsi od Stali" -
cracovia.pl

Juniorzy starsi Cracovii lepsi od Stali

Bardzo dobrze w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej radzą sobie juniorzy starsi Cracovii! Podopieczni trenera Pawła Zegarka wygrali dziś 3:2 i umocnili się na drugim miejscu w tabeli!

Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Wielickiej 101. Cracovia przez większą część meczu prowadziła grę i kontrolowała wydarzenia na boisku, prowadząc do przerwy 3:1. Wynik ten utrzymywał się również przez niemal całą drugą połowę, choć im bliżej końca, tym ataki Stali były coraz śmielsze.

W efekcie w samej końcówce meczu zespół ze Stalowej Woli zdobył bramkę kontaktową, ale już nie zdołał doprowadzić do remisu.

Cracovia wygrała i umocniła się na drugim miejscu w tabeli Ligi Makroregionalnej (po siedmiu kolejkach ma na swym koncie czternaście punktów). Do prowadzącej Sandecji Nowy Sącz traci pięć punktów, ale ma o dwa mecze rozegrane mniej.

CRACOVIA - STAL STALOWA WOLA 3 : 2 (3 : 1)

Bramki dla "Pasów": Piątek (dwie) oraz Moskal.

Cracovia: Maciejowski - Bieszczanin, M. Dudek, Bartosz, Słowiak - Dobosz (80. T. Dudek), Moskal, Gala, Ropski (55. Kapustka), Piątek (65. Klimczyk), Wdowiak (87. Judka).

Trener Paweł Zegarek: - Pierwsza połowa zaczęła się od ataków gości, szybko jednak opanowaliśmy sytuację, strzeliliśmy trzy bramki i to troszkę uśpiło naszą czujność, bowiem straciliśmy gola do szatni. Po przerwie stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, nie wykorzystaliśmy ich i to zemściło się pod koniec meczu. Udało się jednak wygrać, to ważne trzy punkty.
Źródło: cracovia.pl 11 maja 2013 [1]