Mecze poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2013-04-13 Cracovia - Rozwój Katowice 1:0
2013-04-13 SMS (U-17) - Cracovia (U-17) 1:2

2013-04-14 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1

"Remis juniorów starszych w Rzeszowie" -
cracovia.pl

Remis juniorów starszych w Rzeszowie

Juniorzy starsi Cracovii rozegrali dziś pierwszy mecz w Lidze Makroregionalnej. Podopieczni trenera Pawła Zegarka zremisowali w Rzeszowie z miejscową Stalą 2:2.

LIGA MAKROREGIONALNA: STAL RZESZÓW - CRACOVIA 2 : 2 (0 : 1)

Bramki dla "Pasów": Robski 26., Wdowiak 55.

Cracovia: Drzewiecki - Bieszczanin (60. Łucarz), Moskal, Bartosz, Słowiak - Dobosz (75.T. Dudek), Gala (85. Piątek), Wdowiak - Kimura (70. Kurleto), Robski, Judka (55. Klimczyk).

Paweł Zegarek (Cracovia): - To był nasz pierwszy mecz. Chłopcy byli głodni gry, nie mieliśmy cyklu meczowego. Pierwsze piętnaście minut to agresywna gra gospodarzy, poźniej jednak mecz się uspokoił, a co więcej, objęliśmy prowadzenie. Niestety zaraz po przerwie gospodarze wyrównali. Ponownie objęliśmy prowadzenie w 55. minucie, ale Stal znowu doprowadziła do remisu. Oba gole straciliśmy po stałych fragmentach gry.
Źródło: cracovia.pl 14 kwietnia 2013 [1]