Siegieda (72’)

"Falstart juniorów młodszych" -
cracovia.pl

Falstart juniorów młodszych

Juniorzy młodsi Cracovii rozegrali dziś pierwszy mecz z Bogdanką Łęczna w ramach ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Niestety podopieczni trenera Grzegorza Treli przegrali u siebie 0:1.

Po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu młodych piłkarzy "Pasów" (kilka stworzonych, ale i zmarnowanych sytuacji), po przerwie mecz wyrównał się. Jedyna bramka spotkania padła na pięć minut przed końcowym gwizdkiem.

Trener Grzegorz Trela: - W pierwszej połowie mieliśmy przynajmniej trzy klarowne sytuacje i gdybyśmy wykorzystali choć jedną z nich, mecz mógł wyglądać inaczej. Chcieliśmy wygrać, ale nie udało się. Zabrakło odrobiny szczęścia. Dominowaliśmy na boisku, ale zwycięża ta drużyna, która strzela gole.

Mimo porażki juniorzy młodsi Cracovii wciąz mają szansę na awans do półfinału. W niedzielę w Łęcznej (godz. 11:00) zostanie bowiem rozegrany rewanż. - Nie poddajemy się. Myślę, że chłopaki mają na tyle mocne charaktery, że wiedzą o co walczą i podejdą do spotkania rewanżowego z wolą awansu. Nie pojedziemy do Łęcznej na wycieczkę. Przez cały sezon walczyliśmy o to, by zagrać w finałach Mistrzostw Polski i zrobimy wszystko, by to nam się udało - zapewnia trener Trela.
Źródło: cracovia.pl 15 czerwca 2011 [1]