Mecz poprzedniego dnia: Mecze tego dnia:

2010-03-31 Cracovia (U-18) - Hutnik Kraków (U-18) 1:1

2010-04-01 Cracovia - Jagiellonia Białystok 0:1
2010-04-01 Jagiellonia Białystok (ME) - Cracovia (ME) 2:1

"Zwycięstwo i remis juniorów młodszych" -
cracovia.pl

Zwycięstwo i remis juniorów młodszych

Juniorzy młodsi Cracovii prowadzeni przez trenera Macieja Antkiewicza wygrali z Garbarnią Kraków 2:0. Obie bramki zdobył Grzegorz Darowski (na zdjęciu).

GARBARNIA KRAKÓW – CRACOVIA 0 : 2 (0 : 0)

Bramki dla „Pasów”: Darowski (dwie).

Cracovia: Szymura (75’ Wiśniewski) - Wasyl, Potańczyk, Herdecki (41’ Szczepański), Sarga (50’ Pająk) - Skawski (60’ Kurzeja), Kłusek, Duszyk, Widzisz (70’ Ziobro) - Darowski, Bicz (53’ Ścieszka).

Trener Maciej Antkiewicz: - Był to dla nas niełatwy mecz, pierwszy grany na naturalnej trawie od jesieni 2009 roku. W pierwszej połowie nie stworzyliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych. Po przerwie dobrze wprowadzili się zmiennicy i w zasadzie po ich akcjach Darowski zdobył bramki - pierwszą z karnego na Scieszce, drugą strzałem głową po dośrodkowaniu Szczepańskiego.
Źródło: cracovia.pl 6 kwietnia 2010 [1]