2017-05-28 AP 21 Kraków (U-17) – Cracovia (U-17) 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz | gospodarz =AP 21 Kraków (U-17) | gosc =Cracovia (U-17) | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = 12 | etap = | sezon =2016/17 | rozgrywki = CLJ-17 grupa D | dzien = 28 | miesiac = 5 |…")

|                        sklad_gosc =
|                        sklad_gosc = Sowa <br> Jamrozy<br> Graniczkowski<br> Morawski<br>Franczzak<br>Łukasz Feret<br> Pituła<br> Ożóg<br> Bator<br> Biernat<br> Kukiełka

|              Autor =
|              Tresc =Akademia Piłkarska 21 pokonana! Choć sytuacji bramkowych nie brakowało, ostatecznie "Pasy" zwyciężają 2:1
AP 21 Kraków - Cracovia 1:2 (0:1)

6 Kukiełka - 0:1

50 Wojtaszek - 1:1

70 Biernat - 1:2

Skład Cracovii: Sowa - Jamrozy, Graniczkowski, Morawski, Franczzak, Łukasz Feret, Pituła, Ożóg, Bator, Biernat, Kukiełka

Rezerwowi: Jowuła, Jurek, Mateusz Feret, Duszyk, Chlebda, Lasek, Wdowiak

Grzegorz Trela (trener): Nasza dominacja w pierwszej połowie została szybko udokumentowana fajną akcją zakończoną przez Kukielkę. Próbowaliśmy strzelić, mieliśmy okazje, powinno być 3:0, czy 4:0. Oddaliśmy grę na początku połowy. AP walczyło w miare swoich możliwości, strzeliło bramkę. Wszystko wrociło do normy, wyrównaliśmy i do końca dominowaliśmy. Chwała, że udało sie wygrać w trudnych warunkach, w gorącu, na sztucznej nawierzchni.