2016-09-04 Cracovia (U-18) - UKS SMS Łódź (U-18) 0-1: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz | gospodarz = Cracovia (U-18) | gosc = UKS SMS Łódź (U-18) | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = 5 | etap = | sezon = 2016/17 | rozgrywki = CLJ grupa wschodnia | dzien = 4 | miesiac…")

|                    sklad_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = Smoleń <br>Dukała<br> Jarzynka<br> Pieprzyca<br> Janecki<br> Lusiusz (46' Ożóg)<br> Żaba<br> Czelunczakiewicz (70' Tymoszuk)<br> Gawle (46' Malinowski)<br> Zięba (75' Barnaś)<br> Struzik
|              Autor =
|              Tresc =Juniorzy starsi nie zdołali wywalczyć choćby punktu w spotkaniu z UKS SMS-em Łódź. Podopieczni trenera Kordiana Wójsa przegrali ten mecz 0:1. Spotkanie zostało rozegrane w podkrakowskim Ochojnie.
CRACOVIA - UKS SMS ŁÓDŹ 0 : 1 (0 : 1)

Cracovia: Smoleń - Dukała, Jarzynka, Pieprzyca, Janecki, Lusiusz (46. Ożóg), Żaba, Czelunczakiewicz (70. Tymoszuk), Gawle (46. Malinowski), Zięba (75. Barnaś), Struzik.
Trener Kordian Wójs: - To był kolejny mecz, w którym byliśmy zespołem lepszym, ale nie przełożyliśmy tego na końcowy wynik. Popełniliśmy błąd w 6. minucie spotkania i później musieliśmy gonić wyniku, niestety nie udało się.
Następny mecz: Jagiellonia Białystok - Cracovia 10.09.16, g. 11:00