Wisła Kraków: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 10: | Linia 10: | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Wisła Kraków=== | ===Cracovia - Wisła Kraków=== | ||
====Mecze w | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |- | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|32 | ||
|align="center"| | |align="center"|13 | ||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"|+ | |align="center"|48-38 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|+10 | ||
|align="center"|1,50-1,19 | |||
|align="center"|[[1935-09-08 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | |align="center"|[[1935-09-08 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | ||
|align="center"|[[1931-05-17 Cracovia - Wisła Kraków 1:4|4:1]] | |align="center"|[[1931-05-17 Cracovia - Wisła Kraków 1:4|4:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|32 | ||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"| | |align="center"|15 | ||
|align="center"| | |align="center"|28-63 | ||
|align="center"|-35 | |||
|align="center"|- | |align="center"|0,88-1,97 | ||
|align="center"|0, | |||
|align="center"|[[1913-11-09 Wisła Kraków - Cracovia 0:3|3:0]] | |align="center"|[[1913-11-09 Wisła Kraków - Cracovia 0:3|3:0]] | ||
|align="center"|[[1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | |align="center"|[[1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|64 | ||
|align="center"|22 | |align="center"|22 | ||
|align="center"| | |align="center"|17 | ||
|align="center"|- | |align="center"|25 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|76-101 | ||
|align="center"|-25 | |||
|align="center"|1,19-1,58 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |} | ||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
====Mecze w | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |- | ||
Linia 74: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|29 | ||
|align="center"| | |align="center"|12 | ||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
|align="center"| | |align="center"|45-34 | ||
|align="center"|+11 | |||
|align="center"|+ | |align="center"|1,55-1,17 | ||
|align="center"|1, | |||
|align="center"|[[1935-09-08 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | |align="center"|[[1935-09-08 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | ||
|align="center"|[[1931-05-17 Cracovia - Wisła Kraków 1:4|4:1]] | |align="center"|[[1931-05-17 Cracovia - Wisła Kraków 1:4|4:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|29 | ||
|align="center"| | |align="center"|8 | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"| | |align="center"|13 | ||
|align="center"| | |align="center"|25-56 | ||
|align="center"|- | |align="center"|-31 | ||
|align="center"|0, | |align="center"|0,86-1,93 | ||
|align="center"|[[1913-11-09 Wisła Kraków - Cracovia 0:3|3:0]] | |align="center"|[[1913-11-09 Wisła Kraków - Cracovia 0:3|3:0]] | ||
|align="center"|[[1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | |align="center"|[[1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|58 | ||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|22 | |align="center"|22 | ||
|align="center"| | |align="center"|70-90 | ||
|align="center"|-20 | |||
|align="center"|1,21-1,55 | |||
|align="center"|- | |||
|align="center"|1, | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |} | ||
''przyjęto, że gospodarzem meczu na neutralnym stadionie w [[1948-12-05 Cracovia - Wisła Kraków 3:1|1948]] był zwycięzca (czyli Cracovia)''<BR> | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | [[Bilans meczów|Objaśnienie]] | ||
Wersja z 23:07, 22 lut 2007
Pełna nazwa: Wisła Kraków Sportowa Spółka Akcyjna
Nazwa tradycyjna: Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Inne nazwy: Gwardia Kraków
Cracovia - Wisła Kraków
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 32 | 13 | 9 | 10 | 48-38 | +10 | 1,50-1,19 | 5:0 | 4:1 |
wyjazd | 32 | 9 | 8 | 15 | 28-63 | -35 | 0,88-1,97 | 3:0 | 5:0 |
razem | 64 | 22 | 17 | 25 | 76-101 | -25 | 1,19-1,58 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 29 | 12 | 8 | 9 | 45-34 | +11 | 1,55-1,17 | 5:0 | 4:1 |
wyjazd | 29 | 8 | 8 | 13 | 25-56 | -31 | 0,86-1,93 | 3:0 | 5:0 |
razem | 58 | 20 | 16 | 22 | 70-90 | -20 | 1,21-1,55 |
przyjęto, że gospodarzem meczu na neutralnym stadionie w 1948 był zwycięzca (czyli Cracovia)
Objaśnienie