2016-03-06 Stal Mielec (U-18) - Cracovia (U-18) 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz | gospodarz = Stal Mielec (U-18) | gosc = Cracovia (U-18) | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = 19 | etap = | sezon = 2016/17 | rozgrywki = CLJ grupa wschodnia | dzien = 6 | miesiac = 3…")

(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
|                        sklad_gosc =
|                        sklad_gosc = Smoleń <br> Dukała<br> Najduch<br>Pestka<br>Mik<br> Żaba<br> Lusiusz<br> Ożóg<br> Surma<br> Sroka<br> Ogonowski<br>Pawlusiński<br> Gawle<br> Tymoszuk <br> Zaucha
|              Autor =
|              Tresc =Juniorzy starsi Cracovii wygrali inauguracyjny mecz rundy wiosennej ze Stalą Mielec 2:1.
Juniorzy starsi Cracovii wyszli na prowadzenie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. Po rzucie wolnym uderzał Dariusz Żaba, bramkarz rywala sparował piłkę na poprzeczkę i do dobitki z jednego metra głową zdążył Filip Sroka. Rykoszet po rzucie wolnym dał gospodarzom wyrównanie w 71. minucie, lecz to do "Pasów" należało ostatnie słowo - tuż przed końcowym gwizdkiem Daniel Najduch z pięciu metrów uderzył głową, dając nam zwycięstwo.

Stal Mielec - Cracovia 1:2 (0:0)

0:1 - Sroka 50