|              Strona =
|                Skan =
|      Tytul_artykulu =Rezerwy Cracovii gromią rywala!
|              Autor =
|              Tresc =Cracovia II wygrała aż 6:0 z Michałowianką Michałowice. Zobaczcie kto strzelał bramki dla "Pasów".
65 bramka z rzutu karnego, na 4:0 podwyższa Marcin Szymczak
70 zmiana w Cracovii, zszedł Patryk Serafin wszedł Filip Sroka i zszedł Hubert Adamczyk ,wszedł Patryk Moskal
75 piąta bramka dla Cracovii, strzelcem Milan Dimun
83 bramka dla Cracovii, strzelcem Przemysław Pyrdek
W ostatnim meczu rudny jesiennej rezerwy Cracovii rozbiły Michałowiankę aż 6:0. Wielkie strzelanie rozpoczął w 13. minucie Patryk Serafin, który z okolic 11 m. zdecydował się na uderzenie, po którym bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki. W 26. minucie Hubert Adamczyk dograł futbolówkę wzdłuż bramki do Antona Karachanakova, który pokonał Adriana Jękota. Siedem minut później w bliźniaczo podobnej akcji jak przy drugim trafieniu rezerwy „Pasów" zdobyły trzeciego gola. Dogranie Serafina wzdłuż bramki do Karachanakova, który strzałem do „pustaka" podwyższył wynik spotkania.
Po zmianie stron w 65. minucie jeden z zawodników przyjezdnych sfaulował w polu karnym Eryka Ceglarza, przez co arbiter spotkania podyktował rzut karny, który pewnym strzałem wykorzystał Marcin Szymczak. Dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Milan Dimun, który mając tuż koło siebie zawodnika Michałowianki, oddał niezbyt precyzyjny strzał. Jednak na tyle skuteczny, że piłka wpadła do bramki. Na siedem minut przed końcem bramkę dla naszych rezerw zdobył Przemek Pyrdek, ustalając wynik spotkania na 6:0. Dzięki temu okazałemu zwycięstwu rezerwy Cracovii umocniły się na pozycji lidera IV ligi małopolski zachodniej.
Cracovia II: A.Wilk - Pyrdek, Litauszki, Bejan(46 Szymczak), Cunta - Dimun, Sosnowski(c) - Serafin(70 Moskal), Karachanakov(60 Ceglarz), Adamczyk(70 Sroka) - Steblecki
Michałowianka: Jękot - Silczuk, Bartosz, Cyganek, Kupiec(70 Rojek) - Cygnarowicz(78 Siudek), Gładysz, M. Wilk(c), Sadio(65 Michalski) - Sane, Chlebda
Kartki: Cunta(Cracovia) - Sane, Kupiec, Chlebda(Michałowianka)
Sędzia: Tomasz Pilarski (KS Tarnów)
}}

{{mecze z sezonu|2016/17|Cracovia II|IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II)}}
[[Kategoria:2016/17 IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II)]]

Aktualna wersja na dzień 20:35, 11 wrz 2024

W pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska.

IV liga zachodnia: 6-0 rezerw Cracovii z Michałowianką

W sobotnim, zaległym meczu z 12. kolejki IV ligi zachodniej lider tabeli - Cracovia - nie dał szans Michałowiance wygrywając na boisku przy ul. Wielickiej aż 6-0. Tak więc "Pasy" po rundzie jesiennej mają pięć punktów przewagi na drugimi Wiślanami Jaśkowice.
 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 6-0 (3-0)

1-0 Patryk Serafin 12

2-0 Anton Karaczanakow 26

3-0 Anton Karaczanakow 33

4-0 Marcin Szymczak 67 (karny)

5-0 Milan Dimun 77

6-0 Przemysław Pyrdek 84

Sędziowali: Tomasz Pilarski - Mateusz Brzuchacz, Piotr Mróz (KS Tarnów). Żółte kartki: Jakub Cunta - Bartłomiej Chlebda, Kamil Kupiec, Karamo Sane.

CRACOVIA: A. Wilk - Pyrdek, Litauszki, Bejan (46 Szymczak), Cunta, Dimun, Sosnowski, Serafin (68 Moskal), Karaczanakow (60 Ceglarz), Adamczyk (68 Sroka), Steblecki. Trener: Marcin Gędłek.

MICHAŁOWIANKA: Jękot - Silczuk, Bartosz, Cyganek, Kupiec (70 Rojek), Cygnarowicz (77 Siudek), Gładysz, M. Wilk, Sadio (65 Michalski), Sane, Chlebda. Trener: Dariusz Bijak.

Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie. W najbliższą środę o godzinie 18:00 rozpocznie się na sztucznej trawie w Myślenicach mecz Dalinu z Pcimianką.

Mecze sezonu 2016/17 (Cracovia II)

Orkan Szczyrzyc 2016-07-17 Orkan Szczyrzyc - Cracovia II 3:5  MKS Trzebinia 2016-07-24 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:5  Cracovia_herb 2016-07-27 Cracovia II - Cracovia (U-18) 3:2  Jutrzenka Giebułtów 2016-07-31 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:1  Pcimianka Pcim 2016-08-07 Pcimianka Pcim - Cracovia II 1:6  TS Węgrzce 2016-08-14 Cracovia II - TS Węgrzce 7:0  Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-20 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:1  Sosnowianka Stanisław Dolny 2016-08-28 Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0  Wiślanka Grabie 2016-09-03 Wiślanka Grabie - Cracovia II 2:4  Iskra Klecza Dolna 2016-09-10 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 7:1  Wieczysta Kraków 2016-09-14 Wieczysta Kraków - Cracovia II 3:0 wo.  Proszowianka Proszowice 2016-09-18 Proszowianka Proszowice - Cracovia II 0:1  Wiślanie Jaśkowice 2016-09-25 Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 2:1  Hutnik Kraków 2016-10-01 Hutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3  Jutrzenka Giebułtów 2016-10-09 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Beskid Andrychów 2016-10-15 Beskid Andrychów - Cracovia II 1:1  Dalin Myślenice 2016-10-29 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1  Skawinka Skawina 2016-11-05 Skawinka Skawina - Cracovia II 0:5  Unia Oświęcim 2016-11-11 Cracovia II - Unia Oświęcim 2:3  Michałowianka Michałowice 2016-11-19 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 6:0  Cracovia_herb 2017 Trening Noworoczny  Garbarnia Kraków 2017-02-05 Cracovia II - Garbarnia Kraków 3:4  LKS Mogilany 2017-02-08 Cracovia II - LKS Mogilany 3:1  Jutrzenka Giebułtów 2017-02-11 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 0:0  Podhale Nowy Targ 2017-02-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 0:1  Górnik Wieliczka 2017-02-25 Cracovia II - Górnik Wieliczka 6:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-04 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 2:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-12 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 0:4  Pcimianka Pcim 2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0  Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-02 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 1:2  Sosnowianka Stanisław Dolny 2017-04-09 Sosnowianka Stanisław Dolny - Cracovia II 0:8  Wiślanka Grabie 2017-04-15 Cracovia II - Wiślanka Grabie 2:1  TS Węgrzce 2017-04-19 TS Węgrzce - Cracovia II 0:0  Iskra Klecza Dolna 2017-04-22 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 2:1  Wiślanie Jaśkowice 2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1:1  Hutnik Kraków 2017-05-07 Cracovia II - Hutnik Kraków 1:2  Jutrzenka Giebułtów 2017-05-13 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 3:0  Beskid Andrychów 2017-05-20 Cracovia II - Beskid Andrychów 3:1  Proszowianka Proszowice 2017-05-23 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 2:1  Michałowianka Michałowice 2017-05-27 Michałowianka Michałowice - Cracovia II 1:4  Dalin Myślenice 2017-06-04 Cracovia II - Dalin Myślenice 5:1  Skawinka Skawina 2017-06-10 Cracovia II - Skawinka Skawina 3:2  Unia Oświęcim 2017-06-17 Unia Oświęcim - Cracovia II 1:5