2016-10-29 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1: Różnice pomiędzy wersjami

(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 36: Linia 36:
|                    sklad_gospodarz = Kipek <BR> M. Mistarz (76 Ogrodny)<BR> Burtan<BR> Pilch<BR> Tokarz<BR> O. Mistarz<BR> Kałat<BR> Wojtan (46 K. Mistarz)<BR> Górecki<BR> Malina (63 Makusek)<BR> Biel
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = Dobroliński <BR> Diego<BR> Sosnowski<BR> Litauszki<BR> Jaroszyński (46 Leśniak)<BR> Kanach (46 Serafin)<BR> Bejan<BR> Pyrdek (83 Moskal)<BR> Čunta<BR>Adamczyk<BR> Ceglarz (73 Sroka)
|                        sklad_gosc = [[Rafał Dobroliński|Dobroliński]] <BR> [[Diego Ferraresso|Diego]]<BR> [[Łukasz Sosnowski|Sosnowski]]<BR>[[Róbert Litauszki|Litauszki]]<BR> [[Paweł Jaroszyński|Jaroszyński]] (46' [[Damian Leśniak|Leśniak]])<BR>[[Radosław Kanach|Kanach]] (46' [[Patryk Serafin|Serafin]] )<BR> [[Florin Bejan|Bejan]] <BR> [[Przemysław Pyrdek|Pyrdek]] (83' [[Patryk Moskal|Moskal]])<BR> [[Jakub Čunta|Čunta]]<BR>[[Hubert Adamczyk|Adamczyk]]<BR> [[Eryk Ceglarz|Ceglarz]] (73' [[Filip Sroka|Sroka]])

|                Skan =
|      Tytul_artykulu =Cracovia II pokonuje Dalin Myślenice!
|              Autor =
|              Tresc =Rezerwy Cracovii znów zwycięskie! Dziś "Pasy" pokonały na wyjeździe Dalin Myślenice po samobójczej bramce Michała Mistarza.
Tym razem podopieczni Marcina Gędłka zmierzyli się w Myślenicach z miejscowym Dalinem. Od pierwszych minut „Pasy” narzuciły swój styl gry. W pierwszej połowie parę razy nasi piłkarze gościli w polu karnym Dalinu, ale mieli spore problemy żeby postawić kropkę nad „i”, ponieważ linia obrony przeciwnika była szczelna i ciężko było się przez nią przebić. W 25. minucie rezerwy Cracovii trzykrotnie próbowały pokonać bramkarza Dalinu. Najpierw bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał Łukasz Sosnowski, którego strzał na róg sparował Konrad Kipek. Następnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Florin Bejan przewrotką z pierwszej piłki próbował zaskoczyć Kipka, który jednak był dobrze ustawiony i ponownie sparował futbolówkę na rzut rożny. Minutę później po dośrodkowaniu z trzeciego z rzędu rzutu rożnego tym razem Paweł Jaroszyński chciał dać prowadzenie swojej drużynie, ale jak poprzednio, także i tym razem bramkarz gospodarzy był górą. Dopiero w 45. minucie w dość niepozornie groźniej sytuacji Cracovia II objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu Pawła Jaroszyńskiego z rzutu wolnego Michał Mistarz interweniował na tyle niefortunnie, że pokonał swojego bramkarza.
Dzięki zdobytej bramce tuż przed przerwą po zmianie stron dominacja piłkarzy Cracovii była jeszcze bardziej wyraźna. Dalin, nie mając nic do stracenia, bardziej się otworzył, przez co nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka okazji, aby podwyższyć wynik. W 73. minucie Diego posłał futbolówkę wzdłuż linii bramkowej, ta trafiła pod nogi Eryka Ceglarza, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale trafił tylko w poprzeczkę. Chwilę później dobrej okazji nie wykorzystał Patryk Serafin, który zamiast do bramki trafił w słupek. Drogi do bramki przeciwnika szukali jeszcze Przemek Pyrdek i Hubert Adamczyk. Nasze rezerwy wywożą z Myślenic cenne trzy punkty.
Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1 (0:1)
0:1 - Mistarz (sam.) 45
Składy:
Dalin: Kipek – Tokarz, Pilch, M. Mistarz(75 Ogrodny), Burtan – O. Mistarz, Górecki, Wojtan(46 K. Mistarz), Kałat – Biel, Malina(63 Makusek)
Cracovia II: Dobrliński – Diego, Sosnowski(c), Litauszki, Jaroszyński(46 Leśniak) – Kanach(46 Serafin), Bejan – Pyrdek(83 Moskal), Adamczyk, Cunta – Ceglarz(73 Sroka)
Kartki: Pilch, Burtan, K. Mistarz, Kałat (Dalin) – Serafin (Cracovia II)
Sędzia: Daria Listwan (KS Kraków)
}}

{{mecze z sezonu|2016/17|Cracovia II|IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II)}}

0-1 Konrad Malina 45 (samob.)

Sędziowali: Daria Listwan - Sławomir Steczko, Artur Karasiewicz (KS Kraków). Żółte kartki: Jakub Burtan, Dawid Kałat, Kamil Mistarz, Tomasz Pilch - Patryk Serafin.

DALIN: Kipek - M. Mistarz (76 Ogrodny), Burtan, Pilch, Tokarz, O. Mistarz, Kałat, Wojtan (46 K. Mistarz), Górecki, Malina (63 Makusek), Biel. Trener: Robert Czopek.

CRACOVIA: Dobroliński - Diego, Sosnowski, Litauszki, Jaroszyński (46 Leśniak), Kanach (46 Serafin), Bejan, Pyrdek (83 Moskal), Čunta, Adamczyk, Ceglarz (73 Sroka). Trener: Marcin Gędłek.

Mecze sezonu 2016/17 (Cracovia II)

Orkan Szczyrzyc 2016-07-17 Orkan Szczyrzyc - Cracovia II 3:5  MKS Trzebinia 2016-07-24 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:5  Cracovia_herb 2016-07-27 Cracovia II - Cracovia (U-18) 3:2  Jutrzenka Giebułtów 2016-07-31 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:1  Pcimianka Pcim 2016-08-07 Pcimianka Pcim - Cracovia II 1:6  TS Węgrzce 2016-08-14 Cracovia II - TS Węgrzce 7:0  Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-20 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:1  Sosnowianka Stanisław Dolny 2016-08-28 Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0  Wiślanka Grabie 2016-09-03 Wiślanka Grabie - Cracovia II 2:4  Iskra Klecza Dolna 2016-09-10 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 7:1  Wieczysta Kraków 2016-09-14 Wieczysta Kraków - Cracovia II 3:0 wo.  Proszowianka Proszowice 2016-09-18 Proszowianka Proszowice - Cracovia II 0:1  Wiślanie Jaśkowice 2016-09-25 Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 2:1  Hutnik Kraków 2016-10-01 Hutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3  Jutrzenka Giebułtów 2016-10-09 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Beskid Andrychów 2016-10-15 Beskid Andrychów - Cracovia II 1:1  Dalin Myślenice 2016-10-29 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1  Skawinka Skawina 2016-11-05 Skawinka Skawina - Cracovia II 0:5  Unia Oświęcim 2016-11-11 Cracovia II - Unia Oświęcim 2:3  Michałowianka Michałowice 2016-11-19 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 6:0  Cracovia_herb 2017 Trening Noworoczny  Garbarnia Kraków 2017-02-05 Cracovia II - Garbarnia Kraków 3:4  LKS Mogilany 2017-02-08 Cracovia II - LKS Mogilany 3:1  Jutrzenka Giebułtów 2017-02-11 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 0:0  Podhale Nowy Targ 2017-02-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 0:1  Górnik Wieliczka 2017-02-25 Cracovia II - Górnik Wieliczka 6:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-04 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 2:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-12 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 0:4  Pcimianka Pcim 2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0  Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-02 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 1:2  Sosnowianka Stanisław Dolny 2017-04-09 Sosnowianka Stanisław Dolny - Cracovia II 0:8  Wiślanka Grabie 2017-04-15 Cracovia II - Wiślanka Grabie 2:1  TS Węgrzce 2017-04-19 TS Węgrzce - Cracovia II 0:0  Iskra Klecza Dolna 2017-04-22 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 2:1  Wiślanie Jaśkowice 2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1:1  Hutnik Kraków 2017-05-07 Cracovia II - Hutnik Kraków 1:2  Jutrzenka Giebułtów 2017-05-13 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 3:0  Beskid Andrychów 2017-05-20 Cracovia II - Beskid Andrychów 3:1  Proszowianka Proszowice 2017-05-23 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 2:1  Michałowianka Michałowice 2017-05-27 Michałowianka Michałowice - Cracovia II 1:4  Dalin Myślenice 2017-06-04 Cracovia II - Dalin Myślenice 5:1  Skawinka Skawina 2017-06-10 Cracovia II - Skawinka Skawina 3:2  Unia Oświęcim 2017-06-17 Unia Oświęcim - Cracovia II 1:5