Królowie strzelców Cracovii: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "===Królowie strzelców Cracovii=== {| class="wikitable sortable" |- ! imię i nazwisko ! liczba goli ! sezon |- |align="left"|{{Flaga|POL}} Józef Stoeger |align="center"|1 |align="center"|1907") |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Linia 12: | Linia 10: | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|[[1907]] | |align="center"|[[1907]] | ||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Bernard Miller]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|[[1908]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|CZE}} [[Karel Just]] | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|[[1909]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Szeligowski]] | |||
|align="center"|23 | |||
|align="center"|[[1910]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Poznański]] | |||
|align="center"|19 | |||
|align="center"|[[1911]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|[[1912]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|31 | |||
|align="center"|[[1913]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|17 | |||
|align="center"|[[1914]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|[[1916]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|33 | |||
|align="center"|[[1917]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Poznański]] | |||
|align="center"|42 | |||
|align="center"|[[1918]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|59 | |||
|align="center"|[[1919]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Kałuża]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1920]] | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Adam Kogut]] | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|[[1920]] |
Aktualna wersja na dzień 18:14, 30 wrz 2024
imię i nazwisko | liczba goli | sezon |
---|---|---|
Józef Stoeger | 1 | 1907 |
Bernard Miller | 4 | 1908 |
Karel Just | 8 | 1909 |
Stanisław Szeligowski | 23 | 1910 |
Antoni Poznański | 19 | 1911 |
Józef Kałuża | 22 | 1912 |
Józef Kałuża | 31 | 1913 |
Józef Kałuża | 17 | 1914 |
Józef Kałuża | 5 | 1916 |
Józef Kałuża | 33 | 1917 |
Antoni Poznański | 42 | 1918 |
Józef Kałuża | 59 | 1919 |
Józef Kałuża | 10 | 1920 |
Adam Kogut | 10 | 1920 |