2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1:1: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz | gospodarz = Wiślanie Jaśkowice | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = |...")

(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 21: Linia 21:
|    serie_rzutow_karnych_gospodarz =
|          serie_rzutow_karnych_gosc =
|                            sedzia =
|                            sedzia = Paweł Gądek oraz Marcin Frączek i Mariusz Giża z Tarnowa
|                            widzow = 500
|                    widzow_opisowo =
|                strzelcy_gospodarz =
|                strzelcy_gospodarz = Maciej Wcisło (11')
|                            wyniki =
|                      strzelcy_gosc =
|                      strzelcy_gosc = [[Patryk Serafin|Serafin]] (49')
|                    sklad_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = Ropek <br> Radwański(37' Kuliszewski)<br> Galos<br> Piekarski<br>Marcin Morawski  <br> Białek<br>Michał Morawski<br> P. Morawski<br> M. Krasuski(85' Labut) <br> Szwajdych<br>Wcisło(70' Sosin)
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc =
|                        sklad_gosc = Dobroliński <br> Jarzynka<br> Ochał<br>Litauszki<br>Jaroszyński <br>Dimun<br> Szymczak <br> Mihalik<br> Steblecki<br> Serafin <br> Strózik

| Tresc =
W środę rozegrana została 23. kolejka IV ligi zachodniej. Najciekawiej było w Skawinie, gdzie zmierzyły się dwie aktualnie najlepsze drużyny - Wiślanie Jaśkowice i Cracovia II. Padł wynik remisowy 1-1 i nadal trwa walka o 1. miejsce dające prawo gry w barażach o awans do III ligi.
Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1-1 (1-0)
1-0 Maciej Wcisło 11
1-1 Patryk Serafin 49
Sędziowali: Paweł Gądek - Marcin Frączek, Mariusz Giża (KS Tarnów). Żółte kartki: Marcin Morawski, Michał Morawski - Milan Dimun, Dominik Ochał, Sebastian Steblecki.

|                Skan =
|      Tytul_artykulu =Rezerwy Cracovii z remisem!
|              Autor =
|              Tresc =Cracovia zremisowała dziś 1:1 z Wiślanami Jaśkowice. Jedyną bramkę dla "Pasów" strzelił Serafin.
Wiślanie-Cracovia II 1:1
12 Wcisło 1:0
45 przerwa
48 Serafin 1:1
63 żółta kartka, ukarany został zawodnik Cracovii II, Sebastian Steblecki
Spotkanie Wiślan z Cracovią II było hitem 23. kolejki IV ligi. Od pierwszej minuty nasi zawodnicy ruszyli pod bramkę rywala w poszukiwaniu gola. W 11. minucie bliski strzelenia gola był Jaroslav Mihalik. Słowak zdecydował się na strzał, ale piłka trafiła tylko w dalszy słupek bramki Wiślan. Po złym wybiciu piłki przez obrońców Cracovii II, gospodarze wyszli z kontrą. Maciej Wcisło zszedł do środka wprost w pole karne. Minął wysuniętego Rafała Dobrolińskiego i strzałem do pustej bramki dał prowadzenie drużynie gospodarzy. Cztery minuty później Piotr Morawski uderzał z rzutu wolnego. Dobroliński był dobrze ustawiony i wybił piłkę przed siebie. W 20. minucie Marcin Szymczak uderzał sprzed szesnastki, gdzie Ropek z problemami sparował piłkę obok bramki.
Trzy minuty po zmianie stron, Sebastian Strózik urwał się obrońcom miejscowych i poszedł lewą flanką, wszedł w pole karne i zagrał futbolówkę do Patryka Serafina, który pewnym strzałem doprowadził do wyrównania. W 54. minucie Serafin minął dwóch piłkarzy Wiślan i zdecydował się na strzał. Ropek końcówką palców przeniósł piłkę nad poprzeczką. Rezerwy Cracovii chciały pójść za ciosem i cierpliwie konstruowały akcje, jednak ciężko było im się przedrzeć przez szczelną defensywę gospodarzy. Gdy wybiła 90. minuta spotkania i kibice powoli zaczęli opuszczać stadion, piłkarze z Jaśkowic mogli, a nawet powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Paweł Szwajdych urwał się obrońcom rezerw wprost na bramkę, mając przed sobą tylko Dobrolińskiego. Fenomenalną interwencją popisał się nasz bramkarz, który do końca wyczekał napastnika gospodarzy i nogą zablokował strzał Szwajdycha. Jeszcze w doliczonym czasie gry po raz kolejny Dobroliński uratował swój zespół przed utratą bramki. Dzięki świetnej postawie w końcówce meczu golkipera „Pasów", spotkanie na szczycie zakończyło się podziałem punktów.
Wiślanie: Ropek - Radwański(37 Kuliszewski), Galos, Piekarski, Marcin Morawski  - Białek, Michał Morawski, P. Morawski, M. Krasuski(85 Labut) - Szwajdych, Wcisło(70 Sosin)
Cracovia II: Dobroliński - Jarzynka, Ochał, Litauszki, Jaroszyński - Dimun, Szymczak - Mihalik, Steblecki, Serafin - Strózik
Ławka rezerwowych: Smoleń - Sosnowski, Lusiusz, Pestka, Tymoszuk, Moskal, Panek
Kartki: Michał Morawski, Marcin Morawski (Wiślanie) - Steblecki, Dimun, Ochał(Cracovia II)
Sędzia: Paweł Gądek - Marcin Frączek, Mariusz Giża (KS Tarnów)
}}

{{mecze z sezonu|2016/17|Cracovia II|IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II)}}

45 przerwa

Wiślanie: Ropek - Radwański(37 Kuliszewski), Galos, Piekarski, Marcin Morawski - Białek, Michał Morawski, P. Morawski, M. Krasuski(85 Labut) - Szwajdych, Wcisło(70 Sosin) Cracovia II: Dobroliński - Jarzynka, Ochał, Litauszki, Jaroszyński - Dimun, Szymczak - Mihalik, Steblecki, Serafin - Strózik

Źródło: cracovia.pl 3 maja 2017 [2]

Mecze sezonu 2016/17 (Cracovia II)

Orkan Szczyrzyc 2016-07-17 Orkan Szczyrzyc - Cracovia II 3:5  MKS Trzebinia 2016-07-24 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:5  Cracovia_herb 2016-07-27 Cracovia II - Cracovia (U-18) 3:2  Jutrzenka Giebułtów 2016-07-31 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:1  Pcimianka Pcim 2016-08-07 Pcimianka Pcim - Cracovia II 1:6  TS Węgrzce 2016-08-14 Cracovia II - TS Węgrzce 7:0  Orzeł Piaski Wielkie 2016-08-20 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:1  Sosnowianka Stanisław Dolny 2016-08-28 Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0  Wiślanka Grabie 2016-09-03 Wiślanka Grabie - Cracovia II 2:4  Iskra Klecza Dolna 2016-09-10 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 7:1  Wieczysta Kraków 2016-09-14 Wieczysta Kraków - Cracovia II 3:0 wo.  Proszowianka Proszowice 2016-09-18 Proszowianka Proszowice - Cracovia II 0:1  Wiślanie Jaśkowice 2016-09-25 Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 2:1  Hutnik Kraków 2016-10-01 Hutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3  Jutrzenka Giebułtów 2016-10-09 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Beskid Andrychów 2016-10-15 Beskid Andrychów - Cracovia II 1:1  Dalin Myślenice 2016-10-29 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1  Skawinka Skawina 2016-11-05 Skawinka Skawina - Cracovia II 0:5  Unia Oświęcim 2016-11-11 Cracovia II - Unia Oświęcim 2:3  Michałowianka Michałowice 2016-11-19 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 6:0  Cracovia_herb 2017 Trening Noworoczny  Garbarnia Kraków 2017-02-05 Cracovia II - Garbarnia Kraków 3:4  LKS Mogilany 2017-02-08 Cracovia II - LKS Mogilany 3:1  Jutrzenka Giebułtów 2017-02-11 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 0:0  Podhale Nowy Targ 2017-02-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 0:1  Górnik Wieliczka 2017-02-25 Cracovia II - Górnik Wieliczka 6:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-04 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 2:3  Wiślanie Jaśkowice 2017-03-12 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 0:4  Pcimianka Pcim 2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0  Orzeł Piaski Wielkie 2017-04-02 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 1:2  Sosnowianka Stanisław Dolny 2017-04-09 Sosnowianka Stanisław Dolny - Cracovia II 0:8  Wiślanka Grabie 2017-04-15 Cracovia II - Wiślanka Grabie 2:1  TS Węgrzce 2017-04-19 TS Węgrzce - Cracovia II 0:0  Iskra Klecza Dolna 2017-04-22 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 2:1  Wiślanie Jaśkowice 2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1:1  Hutnik Kraków 2017-05-07 Cracovia II - Hutnik Kraków 1:2  Jutrzenka Giebułtów 2017-05-13 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 3:0  Beskid Andrychów 2017-05-20 Cracovia II - Beskid Andrychów 3:1  Proszowianka Proszowice 2017-05-23 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 2:1  Michałowianka Michałowice 2017-05-27 Michałowianka Michałowice - Cracovia II 1:4  Dalin Myślenice 2017-06-04 Cracovia II - Dalin Myślenice 5:1  Skawinka Skawina 2017-06-10 Cracovia II - Skawinka Skawina 3:2  Unia Oświęcim 2017-06-17 Unia Oświęcim - Cracovia II 1:5