Glinik Gorlice: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Przekierowanie do Kategoria:Glinik Gorlice) |
|||
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Glinik Gorlice | |||
| pelna_nazwa = Klub Sportowy '''Glinik'''/Karpatia '''Gorlice''' | |||
| nazwa_tradycyjna = Górniczy Klub Sportowy '''Glinik Gorlice''', Gorlicki Klub Sportowy '''Glinik Gorlice''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = Orzeł Gorlice | |||
| data_zalozenia = 1921 | |||
| barwy = | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
'''Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice''' - polski klub piłkarski z siedzibą w Gorlicach. | |||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Glinik Gorlice=== | |||
[[Mistrzostwa Polski|MP]] (2x) • [[III liga|3L]] (14x) | |||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|18-1 | |||
|align="center"|+17 | |||
|align="center"|2,25-0,13 | |||
|align="center"|[[1947-08-10 Cracovia - Orzeł Gorlice 6:0|6:0]] | |||
|align="center"|[[1987-06-20 Cracovia - Glinik Gorlice 0:1|1:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|9-12 | |||
|align="center"|-3 | |||
|align="center"|1,13-1,50 | |||
|align="center"|[[1947-06-01 Orzeł Gorlice - Cracovia 1:3|3:1]] | |||
|align="center"|[[1986-06-21 Glinik Gorlice - Cracovia 3:1|3:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|27-13 | |||
|align="center"|+14 | |||
|align="center"|1,69-0,81 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|6-0 | |||
|align="center"|+6 | |||
|align="center"|6,00-0,00 | |||
|align="center"|[[1947-08-10 Cracovia - Orzeł Gorlice 6:0|6:0]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|3-1 | |||
|align="center"|+2 | |||
|align="center"|3,00-1,00 | |||
|align="center"|[[1947-06-01 Orzeł Gorlice - Cracovia 1:3|3:1]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|9-1 | |||
|align="center"|+8 | |||
|align="center"|4,50-0,50 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Glinik Gorlice|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
==Zobacz także== | |||
*[[Glinik Gorlice (U-17)]] | |||
*[[Glinik Gorlice (U-18)]] | |||
[[Kategoria: Glinik Gorlice|!]] |
Aktualna wersja na dzień 17:41, 3 wrz 2024
Klub Sportowy Glinik/Karpatia Gorlice (Górniczy Klub Sportowy Glinik Gorlice, Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice) |
Gorlicki Klub Sportowy Glinik Gorlice - polski klub piłkarski z siedzibą w Gorlicach.
Cracovia - Glinik Gorlice
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 8 | 7 | 1 | 18-1 | +17 | 2,25-0,13 | 6:0 | 1:0 | |
wyjazd | 8 | 2 | 2 | 4 | 9-12 | -3 | 1,13-1,50 | 3:1 | 3:1 |
razem | 16 | 9 | 2 | 5 | 27-13 | +14 | 1,69-0,81 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 1 | 1 | 6-0 | +6 | 6,00-0,00 | 6:0 | |||
wyjazd | 1 | 1 | 3-1 | +2 | 3,00-1,00 | 3:1 | |||
razem | 2 | 2 | 9-1 | +8 | 4,50-0,50 |