1969-11-06 GKS Katowice - Cracovia 5:0: Różnice pomiędzy wersjami

|              Dzien = 7
|            Miesiac = 11
|                Rok = 1969
|                Link =
|                Skan = [[Grafika:Dziennik Polski 1969-11-07 265.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Dziennik Polski'' ]]
|      Tytul_artykulu = GKS — Cracovia 5:0
|              Autor =
|              Tresc =Hokeiści Cracovii przegrali we wczorajszym meczu w Katowicach z GKS 0:5 (0:1, 0:1. 0:3). Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, goście stawiali w pierwszych dwóch tercjach czoła rutynowanemu przeciwnikowi, w trzeciej jednak nie wytrzymali kondycyjnie. Bardzo dobrze spisywali się bramkarze GKS: Białoń i Tkacz (w trzeciej tercji). Bramki zdobyli: A. Fonfara 3, Wróbel i Malicki.
}}

* '''8 kolejka''' - 6 listopada 1969 '''GKS Katowice - Cracovia 5:0''' (1:0, 1:0, 3:0)

Aktualna wersja na dzień 07:57, 24 sie 2024