1949-06-29 Ogniwo - Gwardia 3:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "'''Ogniwo - Gwardia 3:2'''<BR> ''zawody I Ligowe''<BR> ''data prawdopodobna'' {{Zawody | dyscyplina = Piłka wodna | płeć = mężczyźni | poczatek_dzien = 29 | poczatek_miesiac = 6 | poczatek_rok = 1949 | wielodniowe = | koniec_dzien = | koniec_miesiac = | koniec_rok = | miejsce = | organizator = }} ===Opis zawodów=== {{Artykul | Typ_artykulu = Opis meczu…")

|                Link =
|                Skan = [[Grafika:Dziennik Polski 1949-07-01 177.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Dziennik Polski'']]
|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Liga piłki wodnej
|              Autor =
|              Tresc = {{Miejsce na opis}}
|              Tresc = Rozegrane spotkanie w Krakowie między Gwardią i Ogniwem zakończyło się szczęśliwym zwycięstwem Ogniwa 3:2 (1:0). Gwardia po przerwie prowadziła 2:1 i miała możliwości uzyskania zwycięstwa. Brak jednak rutyny i błąd sędziego przyczyniły się do porażki. Bramki dla Ogniwa zdobyli Kowalski Al. 2 i Korenckl, dla Gwardii Kasprzyk i Kękuś I. Zespół Gwardii zaprezentował się bardzo dodatnio i po dalszym treningu z pewnością będzie osiągał korzystne wyniki. Ogniwo złożone z rutynowanych ale już ociężałych waterpolistów raczej rozczarowało. Na wyróżnienie z obu drużyn zasługuje Juchowski w obronie Gwardii. Sędziował Górnik z Katowic.

Aktualna wersja na dzień 20:48, 13 sie 2024

Ogniwo - Gwardia 3:2